WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum, Sevgilimin veya eşimin WhatsApp mesajlarını okumak istiyorum. Whatsapp yazışmaları takip edilebiliyor mu, Başkasının whatsapp mesajlarını kodsuz okuma yöntemi, Başkasının whatsapp konuşmalarını nasıl görürüm? Whatsappta kimle konuşuyor? Başka telefonun whatsapp konuşmalarına erişmek için ne yapılabilir ve En iyi WhatsApp takip programı hangisi? gibi bir çok sorular ve yorumlar alıyorum. Öncellikle aşağıda belirteceğim WhatsApp takip programlarının asıl amacının ebeveynlerin yani Anne ve Babaların reşit olmayan çocuklarının güvenliğini sağlamak amaçlı geliştirilmiş programlar olduğunu ve bu amaçlara uygun kullanılması gerektiğini bilmenizi isterim.

Whatsapp takip programı kullanmak yasal mı ?

whatsapp başkasının mesajlarını okuma
whatsapp takip programı

Whatsapp takip programlarının asıl amacının az evvelde söylediğimiz gibi ebevenylerin reşit olmayan çocuklarının kontrolünü sağlayabilmesi için geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuş programlardır. Bu programların amaca uygun kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur ve yasaldır.

WhatsApp takip programları her ne kadar ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarının güvenliğini sağlamak ve onları dış kötülüklerden korumak amaçlı geliştirilmiş olsada bu programları bir çok kişi eşini, sevgilisini veya arkadaşının WhatsApp mesajlarını okumak ve telefon kullanımlarını bilmek için tercih etmekte ve alıp kullanabilmektedirler çünkü teknik olarak alıp kullanmalarına hiçbir engel yoktur. Fakat açıkça belirtmek gerekir ki “ebeveynlerin reşit olamayan çocuklarının takibi ve iş verenlerin kendi şirketlerine ait telefonlarını yasal sorumluluklar doğrultusunda takip edebilir” haricinde tüm kullanımların yasal sorumluluğu kullanıcının kendine aittir. Her ülkenin kanun ve yasaları bulunduğu ülkeye göre farklılık gösterebileceği için bu konuda aklınıza takılan sorularınızı ve sorumluluklarınızı bilmek ve anlamak için lütfen bulunduğunuz ülkenin hukuk danışmanından bilgi almalısınız.

WhatsApp Takip Programları

başkasının whatsapp mesajlarını okuma
whatsapp mesajlarını okuma

WhatsApp dünya çapında birçok insan tarafından kullanılan bir sosyal ağ platformudur. Şahıslar bazında arkadaş çevresinin birbirleriyle iletişimini sağlayan dosya, fotoğraf, video paylaşımları sunan ve karşılıklı görüntülü görüşme hizmeti veren bir platformdur. Herkese açık bir alan oluşturması endişeleri de beraberinde getirmektedir.

Özellikle ebeveynlerin çocukları üzerindeki endişeleri hiç de yersiz değildir. Çocukların kullandığı telefonu sürekli olarak kontrol edilmesi imkânsızdır ve etseniz bile bu gönderilip alınan her bir mesajı görebileceğiniz anlamına da gelmez. Çünkü telefon kullanıcısı bunları silmiş ya da saklamış olabilir. Takip yazılımı yüklendiğinde, program sayesinde kısa mesajlar, hatta silinmiş mesajlar ya da görüntüler bile incelenebilmektedir. Bu da çocuğun diğer aktivitelerinden onların telefonuna dokunmadan bile haberdar olunmasına imkân vermektedir. Anne ve babalar iyi bir ebeveyn olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için uğraşırlar ve çocukların yapmış oldukları her bir davranışlardan, konuştuğu her arkadaştan ve telefonda yapmış olduğu her uygulamadan haberdar olmak isterler. Çocuklarda dâhil olmak üzere telefon üzerinde en çok kullanılan uygulama olan Whatsapp’ında takibi yapılabilen bir yazılımdır ve bu iyi bir takip programı kullanılarak yapılabilecek bir iştir.

iOS ve Android Cihazlarından WhatsApp iletileri nasıl okunur?

ios ve androidBaşka birinin WhatsApp mesajlarını izlemenin ve okumanın en iyi yollarından biri, WhatsApp izleme yazılımını kullanmaktır ve bunun için en iyi programlardan biri de MSpy’dir. Bunun nedeni, mSpy’nin sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda söz konusu cihazda ihtiyacınız olan tüm verileri size sağlamanın da çok etkili olmasıdır. Aşağıdakiler, onu seçebileceğiniz ideal izleme yazılımı yapan bazı mSpy özellikleridir.

 • IOS ve Android cihazlar dâhil olmak üzere tüm cihazları destekleyen çok az WhatsApp izleme programından biridir.
 • Takip ettiğiniz aygıtla ilgili tüm bilgileri aldığınız mSpy kontrol paneli kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken giriş yapmak ve görüntülemek istediğiniz veri tipini seçmektir.
 • MSpy, sadece WhatsApp mesajlarını izlemenin yanı sıra, SMS, arama kayıtları, Viber, Skype ve GPS izleme de dâhil olmak üzere birçok diğer veriyi takip etmede kullanılabilen bir takip programıdır.

Takip Programları ile Whatsapp mesaj takipleri:

WhatsApp Casus İzleme ve Takip Programı
WhatsApp Takip ve İzleme Programı

Bir WhatsApp takip uygulaması veya WhatsApp telefon casus uygulaması, Whatsapp aktivitelerini takip etmek için bir hedef telefona kurulan bir izleme yazılımıdır. WhatsApp Casus App uygulaması iOS, Android ,Windows, Blackberry ve Symbian işletim sistemleri ile çalışan akıllı telefonlar üzerine kurulabilir.

[wpsm_toplist]

MSpy ile WhatsApp mesajları nasıl takip edilir?

mSpy sadece çocukların WhatsApp mesajlarını izlemek için kullanılan bir program değil aynı zamanda önemli sayıda farklı özelliklere sahip bir yazılım olarak ebeveynlere hizmet sağlayan güçlü ve güvenilir bir uygulamadır.

mSpy mobil takip programı hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Tüm çocuklarınızın WhatsApp mesajlarını herhangi bir tarayıcıdan, uzaktan ve herhangi bir zamanda izleyebilirsiniz. Kurulumu çok kolaydır ve herhangi bir zorlukla karşılaşılası durumunda Müşteri Destek ekibi her zaman yardıma hazırdır. MSpy WhatsApp izleyicisini kullanmaya başlamak için şu adımları izlenir:

 1. mSpy satın alma: Programın iki versiyonu olduğu için ihtiyaçları karşılayan paketen biri seçilir. Fatura formunu doldurulur ve gönder tuşuna basılır. Ödeme kabul edildiğinde, mSpy’yi yüklemek için başka bir rehber içeren bir karşılama mektubu alınacaktır.
 2. mSpy yükleme: mSpy ebeveyn kontrolü uygulamasını ayarlamak için program sağlayıcısı tarafından gönderilen e-posta talimatları izlenir. Herhangi bir sorun olduğunda Müşteri Desteği her zaman yardım etmeye hazırdır.
 3. mSpy kullanımı: Çocukların WhatsApp konuşmalarını izlemeyi başlatmak ve kimlerle iletişim kurduğunu görüntülemek için Kontrol Paneline giriş yapılır. Ayrıca, ebeveynler arama kayıtlarını, metin mesajlarını, sohbet uygulamalarını, tarama geçmişini, GPS konumunu, güvenli ve tehlikeli alanları coğrafi konum ile takip edebilecek ve anahtar kelime uyarıları ile tehlikeli kelime kombinasyonlarını yakalayabileceklerdir.

mSpy WhatsApp izleyici, çocukların konuşmaları izlemek isteyen ebeveynler için en iyi seçimdir.

FlexiSpy ile WhatsApp mesajları nasıl takip edilir?

Whatsapp Mesaj Casusu

FlexiSpy, takibi yapılacak kişinin WhatsApp’ını telefon olmadan izlemek için en iyi yöntemlerden biridir. FlexiSpy, bir hedef aygıtın aktivitelerini izlemenizi sağlayan oldukça gelişmiş algoritmalar ile kodlanır. FlexiSpy ile hem Android hem de iOS cihazların WhatsApp mesajlarına göz atabilirsiniz. WhatsApp izleme özellikleri, paylaşılan tüm medya dosyaları ile birlikte hedef telefon tarafından gönderilen ve alınan mesajları okumaya izin veren bir servis sunmaktadır.

Sadece FlexiSpy uygulamasını yüklemek ve etkinleştirmek için hedef cihaza bir süreliğine erişmek yeterlidir. Bundan sonra, hedef telefon yanınızda olmadan WhatsApp hareketliliği izlenebilir. Bu program hedef telefonda gizlice çalıştığı için, hedef telefonu kullanan kişi takip edildiğini bile bilmez. FlexiSpy ile birisinin WhatsApp’ını nasıl izleneceğini öğrenmek için aşağıdaki adımlar izlenir.

 1. FlexiSpy resmi web sitesine girilir ve programın isteğe uygun olan bir sürümü satın alınır. Hedef telefonun WhatsApp mesajlarını okumak için kullanılacak bir FlexiSpy hesabı için öncelikle kaydolunması gerekecektir.
 2. FlexiSpy indirilir ve hedef cihazına kurulur.
 3. Uygulama başlatılır ve hedef telefonu FlexiSpy hesabına bağlamak için FlexiSpy hesabıyla oturum açılır.
 4. Hedef cihazdaki izleme etkinleştirilir ve ardından kullanıcı cihazında FlexiSpy kontrol paneline giriş yapılır.
 5. Panele giriş yaparak tüm kullanımları görüntülemeye başlarsınız.

Spyera ile WhatsApp mesajları nasıl takip edilir?

spyera
spyera

Herhangi bir telefonun üzerinde meşru bir izleme yapmak isteniyorsa, seçilen yazılımın WhatsApp takip etme özelliği olmalıdır. SPYERA‘nın Android ve iPhone sürümü ile bu işlem çok rahatlıkla yapılabilir. SPYERA, mümkün olan en iyi casusluk deneyimi elde edebilmek için WhatsApp üzerinde izleme yapma özelliğini kullanıcıya sunmaktadır. WhatsApp mesajlarına göz atmak istiyorsa ve hedef bir Android veya iPhone’sa, SPYERA’nın WhatsApp casusluğu ile neler yapabileceğine bakalım:

 1. Adım: SPYERA lisansı satın alınır. Lisans ve web hesabı giriş bilgileri bir e-posta ile kullanıcıya gönderilir.
 2. Adım: Hedef telefon fiziki olarak yanınızda olmalıdır ve SPYERA hedef telefona kurulur.
 3. Adım: Web hesabına giriş yapılır ve Mesajlar -> IM -> WhatsApp’a tıklayarak tüm WhatsApp sohbet geçmişi ve diğer detaylar listelenecek ve takip edilebilecektir.

HoverWatch ile WhatsApp mesajları nasıl takip edilir?

Hoverwatch telefon izleme ve takip yazılımı incelemesi

Çok sayıda casus izleme uygulaması ve servisi, çağrı kaydetmeye ve metin mesajlarını takip etmeye odaklanır. Bugün bu özellikler yeterli olamayabilir. İnsanlar özellikle gençle ve çocuklar Facebook veya WhatsApp gibi en popüler uygulamalar dâhil olmak üzere sosyal medyayı kullanarak telefon üzerinde çokça vakit geçirmektedirler. Ebeveynler için onların izlenebilmesi için, Hoverwatch, gönderilen görüntü ve dosyalar dâhil olmak üzere her bir hizmeti kullanıcıya sunmaktadır. Hoverwatch yazılımı ile birden fazla cihazı takip edebilirsiniz, servis 5 cihaza kadar izleme yapılmasına izin vermektedir.

HoverWatch, Android, Windows ve Mac cihazları desteklemektedir. Bu cihazlarında bulunan WhatsApp, telefon aramaları, SMS, MMS ve Facebook ile birlikte eklenen Whatsapp mesajlarını, ses ve video dosyalarını kaydedilmesini sağlamaktadır.

Whatsap izleme için yapılacaklar:

 1. Adım: Ücretsiz çevrimiçi hesabına kayıt yapılır: e-posta ve yeni bir şifre girilir.
 2. Adım: Çevrimiçi hesaptan en iyi telefon izleyici uygulaması indirilir ve hedef telefona yüklenir.
 3. Çevrimiçi hesabınızda kayıtlı tüm verileri ve kayıtlı aramalar izlenir.

The TruthSpy ile WhatsApp mesajları nasıl takip edilir?

The TruthSpy
The TruthSpy

Bir telefon takip programı seçerken bakılması gereken birçok özellik vardır. İhtiyaçlarınızı destekleyen uygulama, yapmak istenilen takip amacı için seçilmelidir. Çoğunlukla aradığınız tüm özellikler TheTruthSpy’de mevcuttur. Bir diğer önemli nokta, mobil casusluk uygulaması alırken, uygulamanın kullanılabilecek veya kullanılamayacak cihazlarla uyumlu olup olmadığına bakılmalıdır. Seçilen uygulama akıllı telefonlar, cep telefonları vb. üzerinde çalışıyor olmalıdır. Uygulama Android, iPhone veya Blackberry telefonunda sorunsuz çalışmaktadır. Whatsapp takip özelliği de bulunan TheTruthSpy’de Whatsapp izleme özelliğini kullanabilmek için yapılması gerekenler;

 1. Adım: yazılım sayfasına girerek kayıt yaptırılır. Kayıtta e-mail hesabı ve şifresi girilir.
 2. Yazılım satın alınır ve hedef telefona kurulur.
 3. Adım: çevirim içi panel yardımı ile;
 4. WhatsApp görüşmeleri ve mesajları görüntülenir.
 5. Hedef kişi ile WhatsApp’ta sohbet eden kişinin iletişim bilgilerini görüntülenebilir.
 6. Görüşme saatini, tarihini, gününü ve süresi görüntülenebilir.

GuestSpy ile WhatsApp mesajları nasıl takip edilir?

GuestSpy, hedef telefon üzerinden gerçekleşen tüm WhatsApp konuşmalarının görüntülenmesini sağlar. GuestSpy, Whatsapp casus yazılım, Android üzerinde şunlar yapılabilir:

 • Tüm WhatsApp sohbet görüşmeleri görüntülenebilir.
 • Sohbet edilen kişilerin isimleri ve sayıları öğrenilebilir.
 • Yapılan tüm sohbetin ne zaman ve tarihte gerçekleştiği ile ilgili bilgiler alınabilir.
 • WhatsApp aracılığıyla gönderilen ve hedef telefona kaydedilen tüm fotoğraflara, videolara veya ses dosyalarına erişilebilir.
 • Tüm WhatsApp konuşmaları, internet bağlantısı olan her yerden erişebileceği çevrimiçi GuestSpy kontrol paneline yüklenir.

Yorum yapın