define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Uydudan Cep Telefonu Numarasıyla Yer Tespiti - Mspy
Uydudan Cep Telefonu Numarasıyla Yer Tespiti

Uydudan Cep Telefonu Numarasıyla Yer Tespiti

Uydudan telefon takibi yapma, cep telefonundan yer tespiti, uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti gibi detaylara değineceğiz. Günümüz şartlarında teknolojik imkanlar ile beraber artık telefon takibi yapmak oldukça kolay. Telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama yardımıyla cep telefonu hakkında tüm bilgilere erişebileceksiniz. Mspy uygulaması telefon takip programları arasında son derece uygun fiyatlı ve kaliteli bir uygulama olarak geçiyor.

İçerisinde sizlerin soru işaretlerine yanıt bulabileceğiniz onlarca erişim söz konusu. Kurulum yapması da oldukça basit olmasından dolayı, farklı bir uygulama kullanmadan bu yazılım ile artık tüm sorularına cevap alabileceksiniz. Şimdi bu uygulamanın özelliklerine detaylı bir şekilde bakalım.

GPRS Konum Tespiti

WhatsApp uygulaması yardımıyla anlık olarak GPRS konum bilgilerini alabileceksiniz. Yani uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti yapmış oluyorsunuz. Telefonunun bulunduğu ve gittiği konumları tek tek göreceksiniz.

Sosyal Medya Uygulamaları Takibi

Facebook, İnstagram, Snapchat, Bip, Kik, Viber, Tango, Telegram, Twitter, Pinterest gibi uygulamaların takibini yapabilecek ve kişinin yaptıklarına bakabileceksiniz.

Anlık Mesajlaşma Uygulamaları Takibi

WhatsApp, SMS, Hangout ve İmessage gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını takip edebilirsiniz. Kişinin attığı ve gönderdiği mesajları böylece görmeniz mümkündür.

Galeri ve Multimedya Takibi

Kişinin cep telefonunda olan fotoğrafları ve videoları görebileceksiniz. Ayrıca paylaştığı aldığı ve gönderdiği multimedyaları da görüntüleyeceksiniz.

İnternet Geçmişi Takibi

İnternet ve web sitelerde yapılan aramalar, çerezler, geçmiş gibi bilgiler sizlere iletilmektedir. Anlık olarak bunları görüntülemek mümkündür.

Rehber ve Kişi Listesi Takibi

Telefonun rehberinde olan tüm kişilere bakabileceksiniz. Kişi listelerini görüntüleyebileceksiniz.

Arama Geçmişi Takibi

Kişinin kimleri aradığını, kimlerle hangi sürelerde konuştuğunu, cevapsız aramalar, aranılan ve aranan numaralar gibi detaylar sizlere iletilmektedir.

İstenmeyen Uygulamaları Engelleyin

Telefon içerisinde istemediğiniz uygulamaları engelleyebilir ve kişinin girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece o anlamadan tamamen yasak koyduğunuz programlarda erişim kısıtı belirleyebilirsiniz.

Sizlerde uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti yapmak istiyorsanız Mspy uygulaması tam sizlere göredir diyebiliriz. İçerisinde bunun gibi onlarca özellik daha bulunmaktadır. Uygulama hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ve satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın