Telefondan Telefonu Yönetme

Telefondan telefonu yönetme uygulamasını yüklediğiniz telefonların arama kayıtlarına ve mesaj kayıtlarına hemen ulaşabilir ve bu çağrılara müdahale, kısıtlama, yönlendirme gibi seçeneklerde bulunabilirsiniz ve aynı zamanda bilgisayardan telefonu kontrol etme şansına sahip olursunuz.

MSpy ile Telefondan Telefonu Yönetme

Mspy telefondan telefonu yönetme programı ile cep telefonlarını ve dolayısıyla cep telefonu sahiplerini anında takip edebilirsiniz. Takip edilen kişiye ait cep telefonuna düşen tüm mesajları hem gelen hem de giden olmak üzere erişim bilgisine ulaşırsınız. İçerik ve doküman şeklinde bu mesajları anında okuyabilirsiniz. Hatta bu mesajları ya da gelen aramaları da o kişinin telefonuna müdahale ederek yönlendirme yapabilirsiniz.

Akıllı telefonlar ilk açılma anında e posta adresleri ile açılır. Bu e- postalar kişilerin hem telefonda uygulamalar satın almasına yardımcı olur hem de program indirirken kimlik bilgilerinin iletileceği bir adres olarak kullanılmaktadır. Her telefonun hafızasında kayıtlı ve açık olarak şifre istenmeden erişime hazır halde e posta adresleri bulunmaktadır. Telefon izleme ve takip programı sayesinde, takip edilen telefonun her bilgisine ulaşıldığı gibi açık olan e posta adreslerine de şifre olmadan erişim hakkı elde edersiniz. Bazı kişiler e posta adreslerine erişimi o kadar önemsemez.

İki telefonu birbirine bağlamak isteyen kişiler telefondan telefonu yönetme programı olan mSpy yardımıyla her nerede olurlarsa olsunlar bir başka telefonu uzaktan kolaylıkla yönetebilir ve takip edebilirler.

Telefon üzerinden bir başka telefonu yönetme programı sayesinde istediğiniz bir kişinin ne zaman whatsappta online olduğunu, ne zaman çıktığını zaman ve süre zarfı olarak doküman şeklinde her bir şeyi tüm ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

Mspy telefon izleme ve yönetme programının özellikleri bunlarlada sınırlı değildir. Mspy programı ile takip etmiş olduğunuz karşı telefonun gün içerisinde nerelere gittiğini, kimlerle konuştuğunu, hangi telefon numaralarından arandığını, hangi numaralar ile ne kadar süre konuştuğunu, internet tarayıcısında gezinmiş olduğu tüm web site geçmişini, skype mesajlarını, sms mesajlarını, whatsapp mesajlarını, facebook mesajlarını ve bir çok daha fazlasını mSpy ile izleyebilmeniz mümkündür.

Yorum yapın