define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Telefondan Başka Bir Telefonu Kontrol Etme (Telefon Takip Programları)
Telefondan Başka Bir Telefonu Kontrol Etme

Telefondan Başka Bir Telefonu Kontrol Etme

Teknolojinin bizlere kazandırdığı telefonların ve içerisinde farklı riskler bulunmasından dolayı, telefondan başka bir telefonu kontrol etme programlarının araştırması yapılıyor. Her ne kadar teknoloji bizlere inanılmaz özellikleri sunsa da, içerisinde son derece zararlı faktörleri barındırıyor. Bu yüzden çocuklarına yeni bir cep telefonu alan ebeveynler, telefon takibi yapabilmek adına araştırmalar yapıyor.

Bu konuda sizlere yardımcı olacak telefon takip programları olduğunu söyleyebiliriz. Bu uygulamalar genel olarak sizlere karşıdaki kişinin telefonunu detaylı olarak görmenize ve hangi işlemleri yaptığına bakabilmenize olanak vermektedir. Piyasa içerisinde bu konuda farklı uygulamalar olsa da, en güvenilir casus yazılım olan iki adet uygulama hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Mspy İle Telefon Takibi Yapma

Mspy uygulaması 2011 yılından beri sürekli geliştirilen en güvenilir telefon takip programları arasındadır. Sizlere telefondan başka bir telefonu kontrol etme imkanı vermesiyle beraber, arama geçmişi, rehber, kişi listesi, mesajlaşma detayları gibi olanakları da sunmaktadır. Yani herhangi bir bilgisayar üzerinden karşıdaki kişinin telefonunu takip edebilir ve kimlerle konuştuğuna bakabilirsiniz.

Uygulama bununla beraber sizlere sosyal medya takibi imkanı da vermektedir. Sosyal medya uygulamaları arasında olan Snapchat, İnstagram, WhatsApp, Facebook, Viber, SMS, Tango, Bip, rehber, Kik, Facetime, GPRS ve Mail takibi imkanları içerisinde barındırıyor. Uygulamayı satın almak, tüm bu özelliklere sahip olmak ve her türlü bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

FlexiSpy İle Telefon Takibi Yapma

Flexispy uygulaması en güvenilir casus yazılımlar arasında yer almaktadır. Fiyatı konusunda bütçenizi de koruyan uygulama, sizlere telefon takibi imkanı vermesiyle beraber telefondan başka bir telefonu kontrol etme olanağı da sunuyor. Ayrıca ortam dinleme özelliğinin de bu uygulama içerisinde olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Anlık olarak ortam dinleme özelliği ile beraber sizler herhangi bir kişiyle olan konuşmaları hedef telefon üzerinden dinleyebiliyorsunuz.

Bununla beraber sosyal medya hesapları takibi yapılabiliyor. Uygulamanın özellikleri arasında Snapchat, İnstagram, WhatsApp, Facebook, Viber, SMS, Tango, Bip, rehber, Kik, Facetime, GPRS ve Mail takibi gibi imkanlar da vardır. Uygulamayı almak ve her türlü bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın