define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Telefona Takılan Dinleme Cihazı Fiyatları - Telefon Takibi Yapma
Telefona Takılan Dinleme Cihazı Fiyatları

Telefona Takılan Dinleme Cihazı Fiyatları

Son teknoloji ürünlerin hayatımıza gelmesiyle beraber telefon takibi yapmak amacıyla telefona takılan dinleme cihazı fiyatları araştırması yapıyoruz. Dinleme cihazları her ne kadar telefon dinleme konusunda sizlere yardımcı olsa da, piyasada yer alan telefon takip programları kullanmanızı önermekteyiz.

Bu konuda sizlere yardımcı olan Mspy ve Flexispy, dinleme cihazı kullanmanıza gerek kalmadan sizlere telefon takibi imkanı veriyor. Dinleme cihazları aldığınız zaman bu uygulamaların çok gerisinde kalabilirsiniz. Yani bu uygulamalar dinleme yapmanıza ek olarak, uygulama takibi ve sosyal medya takibi gibi olanakları da sunuyor. Şimdi her iki uygulama hakkında genel özellikleri hakkında bilgi verirken, içerisinde bulunan uygulamaları da aktaracağız.

Mspy İle Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Mspy uygulamasının içerisinde telefona dair tüm her şeye ulaşabileceğiniz bir arayüz bulunmaktadır. Yani kısaca telefona takılan dinleme cihazı fiyatları araştırması yapmanıza gerek kalmadan arama geçmişi takibi, sosyal medya takibi, anlık mesajlaşma uygulamaları takibi, rehber takibi, mail takibi, konum takibi gibi özellikleri içerisinde barındırıyor. Standart ve aile paketi gibi iki farklı seçeneği de sizlere sunuyor.

Her iki seçenek için de belirlenen fiyatlar ve sahip olduğu özellikler farklılık göstermektedir. Uygulamanın kullanılabilmesi için sadece 20 dakikada bir kurulum yapılması gerekiyor. Uygulamayı satın almasanız bile deneme sürümü ile test edebilir ve eğer beğenirseniz satın alabilirsiniz.

Uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve satın alma sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Flexispy İle Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Flexispy uygulaması bulunması en zor olan telefon takip programları arasındadır. Hedef telefon içerisinde gizli kalır ve telefonu kullanan kişi hiçbir şekilde uygulamanın yüklü olduğunu göremez. Doğal olarak telefona takılan dinleme cihazı fiyatları araştırması yapıyorsanız Flexispy sizler için büyük bir olanak sunabilir.

Uygulamanın içerisinde ortam dinleme özelliği bulunmaktadır ve bu ortam dinleme özelliği ile beraber anlık olarak karşıdaki kişiyi dinleyebilirsiniz. Bunun dışında sosyal medya takibi, arama geçmişi, mail, mesajlaşma, konum takibi gibi özellikleri de bulunmaktadır. Uygulamanın fiyatı da özelliklerine göre değişim göstermektedir.

Uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın