Telefon Takibi Nasıl Yapılır Ücretsiz

Teknolojinin içerisinde barındırdığı avantajlı şartlara rağmen, farklı risklerinde içerisinde bulunduğunu fark eden ebeveynler genel olarak telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz konusunda araştırmalar yapıyor. Yani çocuklara belirli bir yaşa ulaştıktan sonra cep telefonu satın alan ebeveynler, genel olarak güvende kalmalarını sağlamak amacıyla telefon takip programları kullanıyor.

Casus yazılımlar olarak da geçmekte olan telefon takip programları, içerisinde barındırdığı uygulamalardan dolayı karşıdaki telefonu sorunsuz olarak takip etmenize olanak vermektedir. Ayrıca piyasada bu gibi uygulamaların fazla olduğunu fakat verdiğini paranın karşılığını sizlere sağlamadığını görüyoruz. Şimdi sizlere en güvenilir casus yazılımlar arasında yer alan, iki adet uygulamayı tanıyacağız. Bu uygulamalardan bir tanesi Mspy, bir diğer ise Flexispy olarak geçmektedir.

Telefon Takibi Yapma Programı

Mspy uygulaması sizlere büyük avantajları ile beraber sunuluyor. İçerisinde bulundurduğu özelliklere bakılacak olursa, son derece yararlı ve güvenilir uygulamalar arasında. Yani sizler telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz konusunda bir araştırma yapıyorsanız, bu uygulama tam sizlere göre. Uygulama sizlere rehber geçmişi, arama geçmişi, WhatsApp takibi ve sosyal medya takibi gibi imkanları vermektedir.

Ayrıca Facebook, Snapchat, İnstagram, Kik, Viber, Tango, SMS, GPRS, Mail, Facetime ve SMS takibi gibi imkanları da tanıyor. Uygulamayı kullanmak ve kurmak oldukça basit. Buraya tıklamanız durumunda uygulamayı anında indirebilir ve çok düşük bir ücret ödemesi yaparak kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Telefon Takibi

Telefon takip programları arasında yer alan bir diğer uygulama ise, Flexispy olarak geçmektedir. Flexispy içerisinde bulundurduğu özellikler bakımından telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz konusunda sizlere pratik çözümler sunuyor. Ortam dinleme özelliğine sahip tek uygulama olarak dikkat çekiyor.

Yani karşıdaki kişinin cep telefonuna yükleyeceğiniz bir uygulama ile, anlık olarak karşıdaki kişiyi dinleyebiliyor ve güvende olmasını sağlayabiliyorsunuz. Buna ek olarak Ayrıca Facebook, Snapchat, İnstagram, Kik, Viber, Tango, SMS, GPRS, Mail, Facetime ve SMS takibi gibi sosyal medya hesaplarının takibi de yapılabiliyor. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak, uygulamayı edinmek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın