Telefon Numarasından Yer Tespiti

Telefon Numarasından Yer Tespiti

Çocuklarına belirli bir yaşa geldikten sonra telefon satın alan ebeveynler, çocuklarının başlarına bir şey gelmesini önlemek amacıyla telefon numarasından yer tespiti yapmak istiyorlar.  Bu nedenden dolayı da çeşitli araştırmalar yapan ebeveynler, bu işlemi yapabilmek için telefon takip programı ihtiyacı içerisine giriyor. Toplumda bu tip görevleri yapan 2 adet telefon takip programının bulunduğunu sizlere söylemek isteriz.

Bu uygulamalardan bir tanesi Mspy ve bir diğeri de Flexispy’dır. Her iki uygulama da sizlere telefon takibi yapabilmesine imkan verirken, numaradan yer tespiti yapabilme ve konum bilgisi iletme özelliklerine sahiptir. Şimdi sizlere her iki uygulamanın da sahip olduğu özellikleri detayları ile beraber aktaracağız.

FlexiSpy Telefon Numarasından Yer Tespiti Yapma

Flexispy uygulaması telefon takip programı ve uygulamaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Büyük bir kitleye hitap etmekte olan bu uygulama, sizlere Facebook, WhatsApp, İnstagram, Snapchat, Bip, Kik, Viber, Tango, Swarm, GPRS, Mail, Rehber takibi gibi işlemleri yapabilmenize olanak vermektedir.

Yukarıdaki tüm işlemleri yapabilmenize ek olarak, belirlenen bir konumda telefonun çıkması durumunda sizlere uyarı da gelmektedir. Ayrıca uygulama sahip olduktan sonra ortam dinleme özelliğine de sahip olacaksınız. Ortam dinleme özelliğinin en büyük avantajı, karşıdaki kişi konuşurken bu konuşmaları tamamen kayıt edebilmenizdir. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve tüm bu özelliklere sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mspy Telefon Numarasından Yer Tespiti Yapma

Mspy uygulaması 2011 yılından beri 27’yi aşkın ülkede kullanılan telefon takip programı olarak geçmektedir. Çok büyük kitlelere hitap eden uygulama sizlere Facebook, WhatsApp, İnstagram, Snapchat, Bip, Kik, Viber, Tango, Swarm, GPRS, Mail, Rehber takibi imkanı tanıyor. Ayrıca bunlarla beraber kişinin arama geçmişi, fotoğrafları da sizler tarafından görüntülenebiliyor.

Uygulamayı aldıktan sonra yukarıdaki tüm özelliklere sorunsuz olarak sahip oluyorsunuz. İlk olarak uygulamaya buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz. Gerekli bilgileri yazmanız durumunda çok basit bir kurulum aşaması sizleri bekliyor. Kurulum aşaması tamamlandıktan sonra bu uygulama ile beraber çocuğunuzun veya bir yakınınızın telefonunu takip edebilir ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın