define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Telefon Numarasından Yer Bulma (Anında Yer Tespiti)
Telefon Numarasından Yer Bulma

Telefon Numarasından Yer Bulma

Herhangi bir sorunda karşıdaki kişinin bir sorunla karşılaşmaması ya da çocuğumuzun güvende olmasını sağlamak amacıyla telefon numarasından yer bulma tarzında araştırma yapıyoruz. Bu nedenden dolayı da telefon takip programlarının araştırmasını yapıyoruz. Telefon numarasından yer bulmak eğer polis değilseniz söz konusu değil. Fakat telefon takip programları arasında yer alan MSPY ya da Flexipsy kullanıyorsanız, bu tamamen mümkündür.

Flexispy ve Mspy sizlere telefon numarasından yer bulma imkanı veriyor. Ayrıca bunun yanında sizlere sunduğu oldukça avantajlı uygulamalar ve takip imkanı da veriliyor. Sizler uygulamaları edindikten sonra tüm bu erişimlere herhangi bir ekstra ücret vermeden sahip olabiliyorken, çok düşük bir ücrete satın alabiliyorsunuz.

Mspy İle Telefon Numarasından Yer Bulma

Mspy uygulaması 2011 yılından beri kullanılmakta olan ve sürekli yeni güncellemeleri takip ederek sistemlerine yükleyen bir telefon takip programı olarak geçmektedir. Bunun yanında sizlere telefon numarasından yer bulma imkanı vermektedir. Yani uygulamayı hangi telefona yüklerseniz eğer, o uygulamanın yüklendiği telefonun yerini sizlere söylüyor. Ayrıca belirlediğiniz konumdan çıkarsa eğer, sizlere bildirim geliyor.

Uygulama bununla beraber sizlere WhatsApp takibi, Facebook, İnstagram, Snapchat, Pinterest, Kik, SMS, Mail, Rehber, Arama Kaydı, Viber, Tango, GPRS ve Bip takibi gibi imkanları da veriyor. Tüm bu erişimlere uygulamayı aldığınız zaman sahip olabiliyorsunuz. Bu uygulamaya sahip olmak ve almak için buraya tıklayabilir ve alabilirsiniz.

Flexispy İle Telefon Numarasından Yer Bulma

Flexispy uygulaması sizlere telefon numarasından yer bulma imkanı vermesiyle beraber WhatsApp takibi, Facebook, İnstagram, Snapchat, Pinterest, Kik, SMS, Mail, Rehber, Arama Kaydı, Viber, Tango, GPRS ve Bip takibi olanakları da vermektedir. Karşıdaki kişinin telefonunu çok rahat bir şekilde takip edebileceğiniz uygulamanın özellikleri bununla da sınırlı kalmıyor.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak uygulama sizlere ortam dinleme özelliği veriyor. Ortam dinleme özelliği ile beraber uygulamayı yüklediğiniz kişinin telefonla konuşmasını canlı olarak dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca sistemlere kayıt ediliyor ve ileriki dönemler içerisinde bu konuşmaları dinleyebiliyorsunuz. Uygulamayı satın almak ve tüm bu erişimlere sorunuz olarak ulaşmak için buraya tıklayınız.

Yorum yapın