Karşı Tarafın Telefonunu Dinleme

Karşı Tarafın Telefonunu Dinleme

Çocuklarına yeni bir telefon alan ebeveynler, çocuklarının başlarına bir şey gelmesini önlemek amacıyla karşı tarafın telefonunu dinleme konusunda araştırmalar yapıyor. Her ne kadar telefonlar önemli bir kitle iletişim araçları olarak geçse de, içerisinde farklı zararlı faktörleri barındırıyor diyebiliriz. Bu konuda sizlerin imdadına yetişen telefon takip programları, karşıdaki kişinin telefonunu sorunsuz olarak dinlemek için pratik çözümler sunuyor.

Anlık olarak sizlere yardımcı olan bu uygulamalar arasında, zararlı olanların da olduğunu sizlere söylemek mümkün. Yani sizlere söylenilen işlevlerinin tamamımı yerine getiremeyen uygulamalar bulunuyor. Fakat şimdi sizlere Flexispy uygulaması hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve uygulamayı aldıktan sonra sorunsuz dinleme yapabilmeniz için adımları anlatacağız.

FlexiSpy Karşıdaki Kişinin Telefonunu Dinleme

Flexispy uygulaması yaklaşık 5 yılı aşkın bir süredir dünya genelinde karşı tarafın telefonunu dinleme konusunda sizlere hizmet veren uygulamalar arasındadır. Casus yazılımlar arasında büyük bir yere sahip olan uygulama, sizlere anlık olarak ortam dinleme özelliği sunmaktadır. Yani karşıdaki kişi cep telefonuyla konuşurken, sizler onu dinleyebiliyor ve ses kaydını alabiliyorsunuz.

Uygulama buna ek olarak sizlere sosyal medya takibi, yani Facebook, İnstagram, Snapchat, WhatsApp, Viber, Tango, SMS, Mail, Kik, Bip, Facetime, GPRS, Rehber takibi gibi imkanları veriyor. Aynı zamanda kişinin arama geçmişi, kimlerle mesajlaştığı gibi bilgiler de, uygulama yardımıyla sizlere sunuluyor. Oldukça pratik olan bu uygulamayı buraya tıklayarak edinebilir ve kurulum adımlarına geçebilirsiniz.

Flexispy Telefon Dinleme Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki linke bastıktan sonra açılan sayfa üzerinde ne kadarlık süreyle uygulamaya sahip olmak istediğinizi seçiyorsunuz. Bunun devamında mail adresi, ödeme bilgileri vs gibi alanları dolduruyorsunuz. Ardından mail adresinize giriş bilgileriniz iletiliyor ve bu giriş bilgileriniz ile beraber karşı tarafın telefonunu dinleme özelliğini dilediğiniz ortamda yapabiliyorsunuz.

Karşıdaki kişinin telefonunu elinize aldıktan sonra ufak bir kurulum adımı geliyor ve işletim sistemi seçimi yapıyorsunuz. Son olarak basit bir yükleme adımı geliyor ve kurulum tamamlanıyor. Aynı zamanda karşıdaki kişinin telefonunda uygulama gizli kalmasından dolayı da, telefon üzerinde bir simge görülmüyor ve karşıdaki kişi uygulamayı görmüyor.

Yorum yapın