define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Flexispy Nedir? Kim, neden FlexiSpy kullanma ihtiyaç duyar?

FlexiSpy

FlexiSpy nedir?

FlexiSpy, telefon dinleme ve takip etme yazılımıdır. Genel tanımlama ile cep telefonu casusluk yazılımı olan FlexiSpy, etkili cep telefon takip programı olarak böyle bir yazılıma ihtiyacı olan insanların büyük çoğunluğu için hedef kişiyi takip edebilme anlamında en güvenilir çözümdür. Bu ürün kendi alanında en iyi takip ve izleme programlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Kim, neden FlexiSpy kullanma ihtiyacı hisseder?

Eğer gruplandırmak icap ederse genç çocuklar, eş veya şirket üyeleri üzerinde takip yapmak isteyenler için ideal bir yazılımdır. Yazılım, hedef cihaz üzerindeki tüm gizli etkinlikleri ortaya çıkarabilir ve her hareketi anlık olarak takip edebilir.

 • Ebeveynler çocukları için

Çocukların etrafındaki dünyayı keşfetme merakları normal bir durum olmakla beraber, neyi, nasıl keşfetmeleri gerektiğinde izleyecekleri yolların bir kısmının çok tehlikeli olabileceği ebeveynler açısından tedirginlik oluşturmaktadır. Ebeveynler için, çocukların neyin peşinde olduklarını bilmek her zaman iyi ve güvenilir bir düşüncedir. Böylece çocukların istenmeyen davranışları önlenebilir. Ancak hiç kimse sürekli kontrol veya gözetim altında olmak istemez. Teknoloji burada devreye girerek büyük kolaylık sağlar, yani takip yazılımlar kullanarak kişiye izleniliyor olma hissini vermeden onu kontrol etme imkânı sağlar. Bu işi casus yazılımlarla yapmak ucuz bir çözümdür. Böyle bir yazılımla çocuğunuzu bulabilir, nerede olduklarını, kiminle ve ne konuştuğunu görebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz, en büyük avantajı, neler olup bittiğini tam olarak anında kontrol edebilmenizdir. Herhangi bir zararlı durum karşısında olayı tespit edip sona erdirmek için en ideal çözümdür.

 • Eşler birbirleri için

Eşim beni aldatıyor mu - Sevgilimin telefonunu nasıl takip ederim - telefon dinleme - casus telefon - flexispy

Hedef kişi için takip edilmek (özellikle hedef eş olunca) veya böyle bir konunun gündemde olması çok hoş gelmese de şüphelerin bertaraf edilmesi veya ispatlanması açısından gerekli görülmektedir. Zaman zaman karı koca arasında tartışmalar olabilmektedir. Genellikle sebep ne olursa olsun (mesajların hemen silinmesi, konuşurken mekândan uzaklaşma, sürekli sessiz mod, işte olup olmama vb.) şüphe ve güvensizlik ortamı oluşabilir. Böyle bir ortamda genellikle olaya sebep olduğu düşünülen durumun anlaşılabilmesi için şüphe duyan taraf açısından hedef kişinin hissettirilmeden izlenmesi önemlidir. Bu takip programı ile probleme kolay çözüm bulunabilir. Sürekli izlenebilir (GPS), konuşmalar, çağrılar takip edilebilir, sosyal ağlardaki yazışmalar görülebilir vb. faaliyetler kontrol altında tutularak şüpheler giderilir veya ispatlanabilir.

 • İşveren çalışanları için

Casus yazılım, işveren için çalışanlarının üretken ve güvenilir olmalarını sağlama adına çalışanlarını izlemenin iyi bir yoludur. Bu yöntemle çalışanların veri sızıntılarını ve istenmeyen davranışlarını önleme konusunda yardımcı olduğu, çalışanlarının verimliliğinin büyük ölçüde büyüdüğü yapılan uygulamalarda görülmüştür. Eğer herhangi bir şüphe varsa, onu ucuz, gelişmiş, güçlü ve tamamen görünmez bir casusluk yazılımı ile kaldırma işveren açısından en ideal çözümdür.

Her ne kadar kulağa hoş gelmese de demek ki, birileri hakkında biraz şüphe varsa, FlexiSpy gerçeği ortaya çıkarmak için güzel, güçlü ve tamamen görünmez bir yol ve çözümdür.

FlexiSpy neden piyasadaki yazılımlardan daha iyi kabul edilir?

flexispy, telefon izleme, telefon takip

Piyasada bulunan birçok spy (casus) yazılımlar gibi aynı türden hizmetleri sunan Flexispy, rakiplerinin çoğunun birtakım gizli izleme özelliklerini sunamadığı, örneğin birçoğu için teknik sorunlar nedeniyle çağrı ve kaydedilen konuşmaların kaydının canlı olması gereken konularda hizmet verebilmektedir. Bu diğer yazılımlarda olmayan en önemli tercih sebeplerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Flexispy bunun yanında tüm alt yapısı ve sunucuları ABD dışında olmasından dolayı kısıtlayıcı ADB yasaları haricinde kaldığından diğer rakipleri karşısında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

FlexiSpy hangi cihazlarda kullanılabilir?

Bu casus yazılım, iPhone-iPad (IOS tabanlı), akıllı telefon-tablet (android tabanlı), Nokia ve BlackBerry cihazları ile uyumludur. Kısaca;

 • Yazılım, 2.3 ile 4.4.2 arasında çalışan tüm Android telefonlarını ve Android Tabletleri desteklemektedir.
 • Bu casus uygulaması, iOS sürümlerinde çalışan iPhone ve iPad modellerini . 6.x -7.1.2. sürümleri destekler.
 • 5.0 ve 7.1 sürümlerinde çalışan tüm BlackBerry cihazları desteklenir.
 • Symbian Anna ve Symbian Belle’de çalışan tüm Nokia Symbian cihazları desteklemektedir.
 • Şu anda dünya çapında tüm bu ve diğer cep telefonu servis sağlayıcıları ile uyumludur.

Hedef telefona programı yükleyen kişi, tüm gizli telefon etkinliklerini gerçek zamanlı olarak ve gizlice kendi cep telefonundan, bilgisayarından veya tabletinden izleyebilir.

FlexiSpy nasıl çalışır?

 • Hedef telefon bilgilerinin kesinlikle tespit edilemeyecek şekilde çekilmesi ve bunları gerçek zamanlı olarak güvenli çevrimiçi kontrol paneline yüklenmesi ile çalışır.
 • Yapmanız gereken ilk şey, yazılımı satın almaktır. Bu işlem FlexiSpy ana sayfasından ŞİMDİ SATIN AL düğmesine tıklayarak yapılabilir.
 • IOS veya Android cihazını fiziksel olarak elinizde olması gerekir.
 • Cihazın root ve jealbreak yapılması için yazılım teknisyeni destek verecektir.
 • Ardından hedef telefona casus uygulama yüklenmesi gerekecek ve bundan sonra tüm hedef telefona ait gizli bilgiler sadece güvenli çevrimiçi kontrol panelinde görüntülenecektir.
 • FlexiSPY kurulduktan sonra yazılım sağlayıcı teknisyen çevrimiçi portalınıza giriş yapar ve yazılımı kurmanıza yardımcı olur.
 • Yükleme 2-3dk içerisinde gerçekleşmektedir.

FlexiSpy kontrol merkezi nasıl çalışır?

FlexiSpy’in 2018 versiyonu özellikle yazılımın önceki sürümleriyle karşılaştırıldığında mükemmel görünen tamamen yenilenmiş bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir. Platform üzerinde her ürün özelliği çok net bir şekilde ortaya konur, kolayca yerleştirilebilir ve kullanılabilir. Kullanıcı, uygulamanın kapsamlı kontrolünü sağlar ve ücretsizdir. Buna göre platform üzerinden

 • Abonelik yenilenebilir.
 • Yüklenen programları görüntüleyebilir.
 • Yazılımın uzaktan kaldırılmasını gerçekleştirilebilir.
 • Bildirim ve uyarı ile ilgili ayarlar değiştirilebilir.
 • Herhangi bir SİM değişikliği gözlenebilir.
 • Hedef cihaza/telefona tekrar erişmek zorunda kalmadan FlexiSpy yazılımını güncellenebilir.

Yukarıdaki ayrıntılı görevleri ve daha fazlasını doğrudan FlexiSpy Kontrol Merkezi üzerinden, hedef cihaza / telefona fiziksel olarak erişmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu Kontrol Merkezi aslında yeni FlexiSpy sisteminin kalbini oluşturur ve hedef aygıttan / telefondan çıkarılan her günlük ve raporlardan oluşur.

Flexispy hedef telefonda görülebilir mi?

FlexiSPY uygulaması, telefonun kullanıcısına görünmez olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüklendikten sonra, uygulama kendini hedef telefonun içinde gizler ve başlatıcısı simgesini kaldırır.

Flexspy’ın hangi sürümler bulunmaktadır?

Premium ve Extreme olmak üzere iki sürüme sahiptir.

FlexiSPY Premium Sürümü: Casusluk uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm standart özelliklere sahiptir ve hedeflediğiniz telefondaki her kısa mesajı, aramayı, ziyaret edilen web sitesini ve multimedya dosyasını izlemenizi sağlar. Facebook, WhatsApp, Facebook Messenger ve Skype ile gönderilen anlık mesajları yakalar. Hedef telefonda yapılan her tuş vuruşunu yakalayabilir (keylogger). Telefonun konumunu GPS kullanarak tespit edebilir. Konum geçmişini bir harita üzerinde görüntüleyebilir ve mevcut konumları gerçek zamanlı olarak tespit edip izlettirebilir. Belirli anahtar kelimeler tespit ederek o kelimelerin geçtiği her durumu anlık raporlayabilir. Kullanılan uygulamaların ekran görüntülerini alabilir.

Kaydedilen tüm aramalar, kullanıcının FlexiSpy web sitesinde bulunan kontrol alanına daha sonra gözden geçirilmek üzere kaydedilir. Bilgiler daha sonra bilgisayar veya akıllı telefondan indirilebilir. Kayıt ayarları ayrıca, hangi aramaların kaydedileceğini ve hangilerinin bulunmadığını (telefon numaralarına göre) seçerek de yapılabilir.

Ortam kayıt özelliği ile hedef cep telefonunun ve/veya cihazın mikrofonu uzaktan açabilir ve hatta uzaktan kumanda edilebilen bir cihaz gibi çevredeki insanların konuşmaları da kaydedebilir.

FlexiSpy, sohbet platformları ve sosyal medya partallarındaki etkinliklerin kolayca izlenmesi için büyük ilerleme sağlamıştır. Diğer benzer hizmetlerle karşılaştırıldığında, bu tür yazılımları kullanarak izleyebileceğiniz en kapsamlı sohbet uygulamaları listesine sahip olduğu görülmektedir. Bu listedeki en önemli olanlar arasında Facebook Messenger, Skype, Viber, WhatsApp, BlackBerry Messenger, iMessage, Snapchat, WeChat, Line ve Google Hangouts bulunmaktadır. Unutmaması gereken konu, bu sohbet uygulamalarının etkili bir şekilde izlenmesini kolaylaştırmak için hedef android telefonların root yapılması önemlidir.

Keyloger, tuş tıklama takip özelliği, bu özellik ana üründen ayrı olarak satın alınmak zorunda olmasına rağmen, FlexiSpy’in şifre kırıcı, yazılımın en son sürümüne bulunmaktadır. Hedef telefon ve/veya cihaz üzerinden herhangi bir web sitesine, uygulamalara vb. girilen her şifre ve pin numarasını etkin bir şekilde raporlayarak kullanıcıya iletir. Bu uygulamaların listesi, tüm popüler sohbet platformlarını, e-posta hesaplarını, sosyal medya partallarını ve hedef telefonun/cihazın sahibi tarafından kullanılan diğer popüler web sitelerinin hepsini içerir.

FlexiSPY Extreme Sürümü: Aramaları dinlemenizi ve kaydetmenizi, sahte metin mesajları göndermenizi ve telefonun kamera ve mikrofonunu uzaktan kontrol etmenizi sağlar. FlexiSPY Extreme’in en önemli özelliklerinden “Canlı Çağrı Kesintisi” şu anlama gelmektedir: Bu özellik hedef telefondaki çağrıları engellemenize izin veren bir özelliktir. Dinlemek istediğiniz belirli bir telefon numarasını belirledikten sonra, o telefondan gelen veya giden bir çağrı olduğunda bir metin uyarısı veya e-posta mesajı alırsınız. Daha sonra bu hedef cep telefonuna (cihazınızdan) bir gizli çağrı yapılır ve bu çağrıya normalde konferans görüşmelerinde olduğu gibi üçüncü taraf olarak sessizce katılırsınız. Görüşen iki kişi sizin aralarında olduğunuzdan haberdar olmaz. Ancak, bu tür bir müdahaleyi mümkün kılmak için, hedef cep telefonunun taşıyıcısının 3-yollu arama ile uyumlu olması gerektiğine dikkat edilmelidir. Ayrıca bu özelliğin etkinleştirildiğinden ve/veya kullanılabilir olduğundan emin olmak için telefon operatöründen bilgi alınabilir. Bundan sonra yapılan görüşmeleri portal üzerinden kesme yetkisi kullanılabilmektedir.

Bu özellikle ilgili olarak şunu belirtmekte fayda vardır. Alınmış olan paket içerisinde bu özelliğin bulunmasına rağmen, bu özellik herkesin ihtiyacı olan bir şey değildir. Bazı işletmeler ve bireyler bu tür telefon görüşmelerinden bolca yararlanabilirler, ancak gereksinimler çocukların çevrimiçi etkinliklerini (telefon veya bilgisayarla ilgili) özellikle izlemekse, bu özelliği kullanılması önerilmez ve gereksizdir. Yine de, bu tamamen size kalmış bir durumdur.

FlexiSPY Özellikleri Kısaca

Dinleme ve Kayıt Özellikleri

 • Görüşme Dinleme
 • Görüşme Kayıt
 • Arama Geçmişi
 • VOIP Arama Geçmişi
 • VOIP Görüşme Kaydı
 • Ortam Dinleme
 • Ortam Dinleme Ses Kaydı
 • Facetime Casusu
 • Android üzerinde Skype Görüşmelerini Kaydetme
 • iPhone üzerinde Skype Görüşmelerini Kaydetme

Mesaj Takip Özelliği

 • SMS Mesajları
 • MMS Mesajları
 • Habersiz Mesaj Gönder
 • Habersiz Mesaj Silme
 • Emailler

GPS Konum Tespiti

 • Haritada Konum Tespiti

Anlık Mesajlaşma Takip Özelliği

 • WhatsApp
 • Facebook / FB Messenger
 • Viber
 • LINE
 • Skype
 • WeChat
 • iMessage
 • BBM
 • Blackberry PIN
 • Yahoo Messenger
 • Hangouts
 • KIK
 • Telegram
 • Tinder
 • Instagram
 • QQ
 • Hike

Multimedia Takip Özelliği

 • Videolar
 • Fotoğraflar
 • Ses Dosyaları

Uzaktan Yönetme Özeliği

 • Uzaktan Kamerayı Açın
 • Kamerayı kullanarak bir video çek
 • Telefonu Kapatıp Açın
 • Batarya Durumu Görün
 • Tüm Ayarları Değiştirin
 • FlexiSPY verilerini ücretsiz mobil uygulaması üzerinden okuyun

İnternet Kullanımı Takibi

 • Ziyaret Edilen Siteler
 • Sık Kullanılanlar

Uygulamaların Takibi

 • Ekran Görüntüsü
 • Adres Defteri
 • Takvim
 • Notlar
 • Yüklenen Uygulamalar
 • Kullanılan Uygulamalar

Bildirim Özelliği

 • Sim Kart değiştiğinde
 • Belirttiğiniz numara arandığında
 • ve diğer bildirimler

Gizlice Takip Edebilme Özelliği

 • Tamamen gizli görünmez olarak çalışır.
 • Jailbreak yapıldığını gizleyin (Jailbreak Yapılmışsa)
 • Root yapıldığını gizleyin (Root Yapıldıysa)
 • FlexiSPY menüde ve uygulamalarda görünmez

Kolay Kullanım Avantajı

 • Kolay Kurulum
 • Online Uzaktan Kontrol
 • Yükseltme
 • Güncelleme
 • Süre Uzatımı
 • Devredışı Bırakma
 • Uzaktan Kaldırma

Tuş Kaydedici

 • Belirli bazı uygulamalardaki basılan her tuşu, telefon klavyesini kaydedin

FlexiSpy yazılımını farklı kılan özellikler nelerdir?

 • Bu takip yazılımı kesinlikle piyasadaki en gelişmiş ve en güçlü mobil cep telefonu casus yazılımlarından biridir.
 • Uygulamayı gizlemek adına, iPhone’lar için jailbreak ve Android cep telefonları için root edilebilme özellikleri sunduğundan, hedef cep telefonu tarafından % 100 tespit edilemez. (Jealbreak ve root işlemleri IOS ve android işletimler için program yükleyebilmek yapılması gereken işlemlerdir.)
 • Bu casus yazılım, kullanıcılarına piyasada mevcut olan diğer casus yazılımlardan daha fazla izleme özellikleri sunan güçlü ileri seviye bir casus uygulama yazılımıdır.
 • Bu profesyonel uygulama için tasarlanmıştır, bu yüzden çok iyi ve detaylı bir kullanıcı paneline sahiptir. Verimli çalışabilmesi için kullanıcının iyi bir şekilde paneli öğrenmesi gerekir.
 • Bu casus yazılım, kullanıcılara gizli aktiviteleri sağlayan yenilikçi, güçlü ve kullanıcı dostu bir uygulama olma özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.