define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Facebookta Başkasının Mesajlarını Okuma (Telefon Takip Programları)
Facebookta Başkasının Mesajlarını Okuma

Facebookta Başkasının Mesajlarını Okuma

Çocuklarının sosyal medya hesaplarını takip etmek ve güvende olmalarını sağlamak isteyen ebeveynler genel olarak Facebookta başkasının mesajlarını okuma programı tarzında araştırma yapıyor. Sosyal medya uygulamaları her ne kadar bizlere yararlı avantajları sunsa da, çoğu zaman içerisinde zararlı bileşenleri barındırıyor. Bu sebepten dolayı sosyal medya takibi yapmak için gerekli uygulamaları araştırıyoruz.

Sizlerde eğer çocuğunuzun veya bir yakınınızın Facebook üzerinde mesajlarını, aramalarını ve tüm geçmişini görmek istiyorsanız telefon takip programları kullanmanız gerekmektedir. Toplumda her ne kadar bu konuda bazı uygulamalar tercih edilse de, bunlar bir nevi güvensiz oluyor. Sizlere iki farklı uygulama olan Flexispy ve Mspy hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Flexispy Uygulaması İle Facebook Takibi

Flexispy uygulaması uzun bir zamandır tercih edilmekte olan telefon takip programları arasındadır. Uygulama sizlere Facebookta başkasının mesajlarını okuma olanağı vermektedir. Bunun yanında arama geçmişi görme, mesaj takibi, ortam dinleme gibi özellikleri de vardır. Yani karşıdaki kişi canlı bir şekilde konuşurken, sizler bu konuşmaları dinleyebiliyorsunuz.

Buna ek olarak uygulama sizlere İnstagram, Snapchat, WhatsApp takibi, Kik, Viber, Tango, SMS, Mail, GPRS, Bip, Swarm gibi uygulamaların takibini yapabilmenize olanak veriyor. Tüm bu işlemlere, uygulamayı edinmeniz durumunda sahip oluyorsunuz. Uygulamanın tüm bu avantajlarından yararlanmak ve uygulamayı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Satın aldıktan sonra çok basit bir kurulum aşaması sizleri beklemektedir.

Mspy Uygulaması İle Facebook Takibi

Mspy uygulaması en güvenilir Facebookta başkasının mesajlarını okuma programları arasında yer almaktadır. Facebook üzerindeki konuşmaları, aramaları, özet geçmişi vb gibi detayları sizlere sunuyor. Bir panel yardımıyla sizlere aktarılıyor. Ayrıca uygulama bunun yanında sizlere WhatsApp takibi imkanı tanıyor.

Bununla beraber tüm sosyal medya takibi ve arama geçmişi takibi gibi haklarınız oluyor. İnstagram, Snapchat, WhatsApp takibi, Kik, Viber, Tango, SMS, Mail, GPRS, Bip, Swarm gibi uygulamaların takiplerini sorunsuz olarak yapabiliyor ve karşıdaki kişinin güvenliğini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama telefonun içerisinde gizli kaldığı için, hiçbir şekilde yüklenen telefon sahibi uygulamayı görmüyor. Uygulamayı satın almak ve tüm özelliklerine sahip olmak için buraya tıklayınız.

Yorum yapın