Ebeveynler İçin Telefon Takip Kontrol Programı

Ebeveynler İçin Telefon Takip Kontrol Programı

Belirli bir yaşa geldikten sonra her ebeveyn çocuklarına cep telefonu almakta fakat başına gelebilecek herhangi bir olayın önüne geçmek için, ebeveynler için telefon takip kontrol programı araştırması yapmaktadır. Toplumda yer alan telefon takip programları genel olarak çocukların veya bir yakınınızın telefonunu kontrol etmeniz için tasarlanan ve oldukça kaliteli olan uygulamalar olarak geçmektedir.

Telefon takip denildiği zaman akıllara ilk gelen uygulamalar Mspy ve Flexispy olarak geçmektedir. Her iki uygulama da satış rekorları kıran ve aynı zamanda karşıdaki telefonu sorunsuz olarak takip etmenize olanak vermektedir. Sizlere her iki uygulamanın özelliklerini ve işlevlerini detaylı bir şekilde aktaracağız.

Mspy Telefon Takip Kontrol Programı

Mspy uygulaması dünya çapında kullanılan ve 2011 yılından beri büyük kitlelere hitap eden telefon takip programları arasında yer almaktadır. Uygulama karşıdaki kişinin telefonunu sorunsuz olarak takip etmenize ek olarak bir program yardımıyla sorunsuz olarak görüntülemenize olanak vermektedir. Uygulama genel itibariyle Facebook, WhatsApp, İnstagram, Twitter, Pinterest, Kik, Viber, Tango, Bip, Mail ve GPRS takibi imkanı vermektedir.

Hangi uygulamaya ne kadar girilmiş, kimle ne kadar konuşulmuş vb gibi detayları bu uygulamayla sorunsuz olarak görmeniz mümkündür. Aynı zamanda kişinin rehberini, kimleri aradığını, ne kadar süreyle konuştuğunu da görmeniz mümkün olmaktadır. Buraya tıklayarak uygulamaya erişim sağlayabilir ve ufak bir kurulum aşamasından sonra sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Flexispy Telefon Takip Kontrol Programı

Piyasadaki en büyük ve en çok tercih edilen telefon takip programları arasında olan Flexispy inanılmaz özellikleri içerisinde barındırıyor. Flexispy sizlere Facebook, WhatsApp, İnstagram, Twitter, Pinterest, Kik, Viber, Tango, Bip, Mail ve GPRS takibi gibi imkanları vermektedir. Bunun dışında hangi uyulamaya girilmiş, rehber listesi, belirlenen konum takibi, arama kaydı vb gibi tüm detaylara sorunsuz olarak erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bu özelliklere ek olarak uygulamanın içerisinde ortam dinleme özeliği bulunmaktadır. Bu özellik ile beraber çocuğunuz telefonla konuşurken kimle konuştuğunu görebilir ve anlık olarak sizler de bu konuşmayı dinleyebilirsiniz. Ayrıca sorunsuz olarak kayıt ederek, telefonunuza aktarabilirsiniz. Uygulamaya erişim yapmak ve bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın