define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Casus Telefon Dinleme Programı Bedava İndir (Canlı Dinleme)
Casus Telefon Dinleme Programı Bedava İndir

Casus Telefon Dinleme Programı Bedava İndir

Karşıdaki kişinin cep telefonunu dinlemek ya da çocuklarının güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynler casus telefon dinleme programı bedava indir tarzında aramalar yapmaktadır. Bu konuda sizlere olanak sağlayan casus telefon takip programları bulunmaktadır. Telefon takip programları karşıdaki kişinin telefonunu dinlemenize ve takibinizi yapmanıza olanak vermektedir ve bu konuda önemli programlar bulunmaktadır.

Piyasada bu tür güvensiz yazılımlar olmasıyla beraber sizlerin güveneceği farklı uygulamalar da bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bir tanesi Flexispy olarak geçmektedir. Flexispy sizlerin karşıdaki kişinin telefonunu dinlemenize ve neler yaptığına bakabilmenize olanak vermektedir. Telefona yükleyeceğiniz bir uygulama ile karşıdaki kişinin telefonunu takip edebileceksiniz. Şimdi sizlere bu yazılım hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Flexispy Telefon Dinleme Programı

Flexispy uzun bir zamandır kullanılan telefon takip programları arasındadır ve casus telefon dinleme programı bedava indir konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Uygulama genel olarak sizlere karşıdaki kişinin kimle konuştuğunu anlık olarak göstermektedir. Yani konuşma sırasında sizler bir panel yardımıyla bu konuşmayı dinleyebilecek ve kayıt altına alabileceksiniz.

Uygulamanın özellikleri ayrıca bununla da sınırlı kalmıyor. Sizler uygulama yardımıyla tüm sosyal medya takibi işlemlerini yani Facebook, İnstagram, Twitter, Snapchat, Kik, Viber, Tango, Facetime, Bip, SMS, Mail, GPRS ve kişi takibi yapabiliyorsunuz. Bunun dışında galeri rehber, arama geçmişi gibi detayları da uygulama sizlere sunuyor. Uygulamayı yüklemeniz durumunda sizlere söylediğimiz tüm ayrıcalıklara sahip oluyorsunuz.

Flexispy Nasıl Kullanılır?

İlk olarak buraya tıklayarak uygulamanın satış sayfasına yönlendirme yapılıyor. Daha sonra casus telefon dinleme programı bedava indir alanı açılıyor ve sizlerden bazı bilgiler isteniyor. Bu bilgilerinizi yazmanız durumunda sizlerin mail adresine giriş bilgileriniz iletiliyor. Devamında giriş bilgileriniz ile sisteme giriyorsunuz ve hangi telefona yükleyeceğinizin seçimi yapılıyor.

İşletim sistemi seçimi yapılmasıyla beraber adım adım neler yapacağınız sizlere aktarılıyor. Yani kurulum adımı oldukça basit bir şekilde tamamlanıyor. Kurulum adımı bittikten sonra bir panel yardımıyla karşıdaki kişinin neler yaptığını sorunsuz olarak görebiliyorsunuz. Uygulama bununla beraber çok farklı seçenekleri sizlere sunuyor. Farklı süreler seçerek aylık veya yıllık olarak satın alabiliyorsunuz.

Yorum yapın