Birinin Telefonunu Kendi Telefonuma Nasıl Yönlendiririm?

Birinin Telefonunu Kendi Telefonuma Nasıl Yönlendiririm?

En çok sorulan sorular arasında olan birinin telefonunu kendi telefonuma nasıl yönlendiririm sorusuna cevap vereceğiz ve telefon takibi için hangi adımların uygulanması hakkında rehber paylaşacağız. Teknolojisinin gelişim göstermesi ile beraber oldukça yararlı sistemlerine hayatımıza girdiğini söyleyebiliriz. Fakat bunun dışında internet üzerinden yapılan dolandırıcılıklar, şiddet, sanal hırsızlıklar gün geçtikçe daha fazla artıyor. Bu sebepten dolayı ebeveynler çocuklarının başlarına bir sorun gelmemesi için, endişe duyuyor. Çocuklarının telefonlarını görmek ve kimlerle konuştuklarına ulaşmak hedefinde olan ebeveynler, aynı zamanda telefon takip programları aracılığı ile takip edebiliyor. Yani sizlerde çocuğunuzun veya bir aileden kişinin telefonunda neler yaptığını merak ediyorsanız eğer, bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Telefon Takip Programları Telefon Takibi

Sizlere iki adet uygulama hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu telefon takip programları ve uygulamalarından bir tanesi Mspy. 2011 yılından beri dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşan Mspy, aklınıza gelebilecek her türlü özelliği içerisinde barındırıyor. Öyle ki mesaj takibinden tutun da, sosyal medya takibine kadar aklınıza gelen her şeyi uygulama içerisinde bulabiliyorsunuz.

Bunun dışında diğer bir uygulama ise Flexispy. Bu uygulama Mspy uygulaması gibi uzun yıllardır tercih ediliyor ve harika özellikleri içerisinde barındırıyor. Sosyal medya takibi, mesaj takibi, arama takibi, GPRS takibi, ortam dinleme gibi kaliteli özelliklere sahip. Yani sizler çocuğunuzun veya bir yakınızın telefonuna kurmanız ile beraber, tüm bunlara erişim sağlayabiliyorsunuz.

Telefon Takip Programları Nasıl Kullanılır?

İlk olarak Mpsy uygulamasını satın almak için buraya, Flexispy uygulamasını almak için buraya tıklayınız. Daha sonra sizlerden talep edilen bilgiler girildikten sonra telefon takip programları yüklenmesi için sizlerden mail talep edilecektir. Mail bilgilerinizi girmeniz ile beraber sizlerin mail adresine kullanıcı giriş bilgileriniz ve uygulama yükleme ekranları gönderilecektir.

Ayrıca mail içerisinde yönetim paneli şifreniz ve kullanıcı adlarınız olmasıyla beraber, görsel bir anlatım da bulunacaktır. Bu anlatıma bakarak kurulumu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kurulum yapıldıktan sonra sizlere verilen yönetim paneline istediğiniz zaman girebilirsiniz. Ayrıca sizler 7 gün boyunca ücretsiz olarak denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın