Başkasının WhatsApp’ına Girmek

Başkasının WhatsApp’ına Girmek

Çocuklarına yeni bir telefon alan ebeveynler başlarına bir sorun gelmesini önlemek amacıyla, başkasının whatsappına girmek tarzında araştırmalar yapıyor. WhatsApp biliyoruz ki en çok tercih edilen sosyal medya ve mesajlaşma paylaşım platformları arasında yer alıyor. Ebeveynler de çocuklarının bu uygulama içerisinde kimlerle konuştuğunu merak ediyor. Bu sorunun cevabı için sizler telefon takip programları kullanabilir ve takip yapabilirsiniz.

WhatsApp takibi imkanını 2 farklı telefon takip programının verdiğini sizlere söylemek istiyoruz. Bu uygulamalardan bir tanesi Mpsy olurken bir diğeri de Flexispy olmaktadır. Her iki uygulama da kullanım kolaylığı ve özellik açısından birbiri ile benzerlik göstermektedir.

Mspy İle Başkasının WhatsApp’ına Girmek

Mspy uygulaması 2011 yılından beri kullanılan ve ebeveynlerin çocuklarının güvenliğini sağlamaları ve çalışanların da üretken olmalarını sağlamaları amacıyla kullanılan birinci sınıf telefon takip programları arasında yer almaktadır. Sizlerin ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize dayalı olarak metin mesajları, arama bilgileri, GPS koordinatları ve diğer birçok özelliği sorunsuz olarak kullanmanıza olanak verir.

Tüm sosyal medya paylaşım uygulamalarını takip etmenize ek olarak WhatsApp takibi imkanı veriyor. Uygulama içerisinde kimlere mesaj atılmış, kimlerle konuşulmuş vb gibi tüm işlemleri sorunsuz olarak takip etmeniz mümkündür. Uygulama hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ve satın alma için buraya tıklayınız.

Flexispy İle Başkasının WhatsApp’ına Girmek

Flexispy uygulaması son zamanlarda en çok tercih edilen telefon takip programları arasında yer almaktadır. Uygulama sizlere Facebook, İnstagram, Snapchat, WhatsApp, Kik, Viber, Tango, Bip, SMS, Mail, GPRS takibi gibi imkanlar vermektedir. Bu takip imkanını bu uygulamalar ile sorunsuz olarak yapabiliyorsunuz. Uygulamayı edinmeniz durumunda çok basit bir ara yüz ile erişimler sağlanmaktadır.

Yukarıdaki imkanlara ek olarak Flexispy, sizlere karşıdaki kişinin konuştuğu telefon görüşmesini dinlemenizi sağlıyor. Ortam dinleme özelliği olan bir telefon takip programı Flexispy, aynı zamanda karşıdaki kişinin konuşmasını da sisteme kaydediyor. İstediğiniz zaman bu konuşmaları sizler kaydedebiliyorsunuz. Uygulama hakkında tüm detaylı bilgiler ve erişim sağlamak için buraya tıklayıp edinebilirsiniz.

Yorum yapın