define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı Ücretsiz
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı Ücretsiz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı Ücretsiz

Çocuklarına yeni bir telefon alan ebeveynler, çocuklarının güvende olmalarını sağlamak amacıyla başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı ücretsiz tarzında araştırma yapıyorlar. Bu işlevi gören casus yazılımlar olsa da, çoğu tamamen güvensiz oluyor ve istediğiniz işlemleri yapmıyor. Fakat farklı olarak bazı telefon takip programı, sizlere bu konuda olanak sunuyor.

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak ve tüm erişimleri yapmak istiyorsanız, sizlere farklı uygulamalar sunulmaktadır. Bu uygulamalardan bir tanesi Mspy’dır. Mspy en güvenilir casus yazılımlar arasında yer almaktadır. Bunun dışında önereceğimiz bir diğer program ise Flexispy olmaktadır. Her iki uygulamanın benzer yönleri olsa da, sizlere oldukça kaliteli imkanlar sunmaktadır. Şimdi detaylı olarak bu uygulamaları tanıyacağız.

FlexiSpy İle WhatsApp Mesajlarını Okuma

Flexispy telefon takip programı sizlere WhatsApp takibi yapmanıza olanak vermektedir. Yani karşıdaki kişinin telefonuna yükleyeceğiniz bir uygulamayla sizler kimlerle görüştüğünü, kimlere mesaj attığını, kimlerle görüntülü arama yaptığını, kişi listesini, grupları, toplu mesajları vb hepsini detaylarıyla beraber alacaksınız.

Yukarıdaki erişimlerinize ek olarak uygulama sizlere sosyal medya takibi imkanı da vermektedir. Yani Facebook, İnstagram, Snapchat, Swarm, Kik, Viber, Tango, Bip, SMS, GPRS, Bip, Mail ve Rehber kontrolü gibi işlemleri uygulama içerisinde yapabiliyorsunuz. Ayrıca ortam dinleme özelliği ile, karşıdaki kişi konuşurken onu anlık olarak dinleyebiliyor ve kayıt edebiliyorsunuz. Tüm bu özelliklerden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Mspy İle WhatsApp Mesajlarını Okuma

Mspy uygulaması en güvenilir telefon takip programı olarak geçmektedir ve sizlere birçok olanak sunmaktadır. Karşıdaki kişinin telefonuna kuracağınız bir uygulamayla beraber telefonuna gelen WhatsApp mesajlarını sorunsuz olarak görebilecek, kimlerle konuştuğunu, kimlerle görüştüğünü vb yani tamamen WhatsApp takibi yapabileceksiniz. Uygulama bunun yanında sizlere farklı özellikler de sunmaktadır.

Uygulamayı satın aldıktan sonra sizlere sosyal medya takibi imkanı da verilmektedir. Yani Facebook, İnstagram, Snapchat, Swarm, Kik, Viber, Tango, Bip, SMS, GPRS, Bip, Mail ve Rehber kontrolü gibi imkanlara sahip olacaksınız ve karşıdaki kişinin telefonu tamamen sizlerde olacak. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve tüm bu özelliklerden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Yorum yapın