Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Kodsuz

Başkasının whatsapp mesajlarını okuma kodsuz araştırmasında sizlere yardımcı olan telefon takip programları bulunmaktadır. Piyasada kullanılmakta olan Mspy ve Flexispy, sizlere bu konuda pratik çözümler sunuyor. Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, artık milyarlar tarafından kullanılıyor ve uygulamanın üst düzey güvenliğinin olmasından dolayı takip işlemi zorlaşıyor. Ama Mspy ve Flexispy artık imkansızları unutabilirsiniz.

Çünkü herkes bu uygulamalardan çok düşük bir ücret karşılığında yararlanabilir. Öyle ki uygulamanın özelliklerini gördüğünüz zaman resmen şok olacaksınız. İçerisinde onlarca takip uygulaması ve özellik bulunmaktadır. Mspy nedir, Flexispy nedir, telefon takip programları nelerdir gibi detaylara bakacağız.

Mspy Detaylı İnceleme

Mspy uygulaması WhatsApp takibi konusunda ilk sırada gelen uygulamadır. Sizlere başkasının whatsapp mesajlarını okuma kodsuz konusunda yardımcı oluyor ve kod kullanmadan telefon takibi yapıyorsunuz. Biliyoruz ki WhatsApp takibi yapabilmek için telefonu ekrana okutmak gerekiyor. Fakat bu uygulamayı satın alıp hedef telefona kurduktan sonra artık bu tamamen mümkün oluyor ve kodsuz takip yapabiliyorsunuz. Uygulama ayrıca size kaliteli özellikler de sunuyor.

Mspy uygulamasının içerisinde sosyal medya takibi (Facebook, İnstagram, Snapchat ve tüm hesaplar), arama geçmişi takibi, konum takibi, mesajlaşma uygulamaları takibi, galeri takibi, internet geçmişi takibi, mail takibi, rehber takibi gibi özellikler bulunuyor. Yani sadece WhatsApp takibi değil de tüm bu işlemleri sorunsuz olarak yapabiliyorsunuz.

FlexiSpy Detaylı İnceleme

Flexispy uygulaması başkasının whatsapp mesajlarını okuma kodsuz konusunda önerdiğimiz ikinci bir casus yazılımdır. İçerisinde sizlere WhatsApp takibinin yanında oldukça kaliteli özellikler sunmaktadır. Bunlar sosyal medya takibi (Facebook, İnstagram, Snapchat ve tüm hesaplar), arama geçmişi takibi, konum takibi, mesajlaşma uygulamaları takibi, galeri takibi, internet geçmişi takibi, mail takibi, rehber takibi gibi özelliklerdir diyebiliriz.

Hedef telefona Flexispy uygulamasını kurmanızdan sonra tüm bu özelliklere sahip olacaksınız. Ayrıca farklı paketler halinde sunulan uygulama, sizlerin bütçesine de tamamen uygun gelecektir.

Flexispy hakkında detaylı bilgi almak ve satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Mspy hakkında detaylı bilgi almak ve satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın