Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Ebeveynler çocuklarının telefonlarında kimlerle konuştuklarını merak etmesinden ve güvenlerini sağlamak amacıyla başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum tarzında araştırma yapıyorlar. Her ne kadar teknolojinin inanılmaz özellikleri olsa da, çoğu zaman içerisinde bazı olumsuz durumları barındırıyor. Başkasının mesajlarını okuyabilmek ve takiplerini yapabilmek için, sizlere sunulan bazı telefon takip programları mevcuttur.

Telefon takip programları arasında yer alan ve kurulduğu ilk günden itibaren milyonlarca satış hacmine ulaşmayı başaran Mspy, sizlere bu konuda pratik çözümler sunuyor. Uygulamayı edinmeniz durumunda karşıdaki kişinin telefonunu casus uygulama sayesinde kontrol edebilecek ve güvenli olmasını sağlayacaksınız. Uygulama genel itibari ile oldukça basit ve kullanışlı olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi uygulama hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Mspy İle Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Mspy uygulaması 2011 yılından beri telefon takip programları arasında yer almasıyla beraber, 27’yi aşkın ülkede legal olarak kullanılmaktadır. Uygulama sizlere sorunsuz bir şekilde WhatsApp takibi yapabilmenize, kimler görüştüğünü kontrol edebilme, görüntülü aramalarına bakma vb gibi imkanları vermektedir.

Ayrıca uygulama tüm sosyal medya takibini yani Facebook, İnstagram, Snapchat, Swarm, Kik, Viber, Tango, Bip, SMS, GPRS, Bip, Mail ve Rehber kontrolü yapmanıza olanak veriyor. Uygulamayı edindikten sonra tüm bu imkanlara sahip olabiliyorsunuz. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak, uygulamayı edinmek için buraya tıklayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mspy Nasıl Kullanılır?

İlk olarak yukarıda sizlere vermiş olduğumuz linke tıkladıktan sonra sizlere bir sayfa açılacaktır. Bu sayfadan ne kadar süreyle alacağınızı seçiyor ve istenilen ödeme yöntemlerini giriyorsunuz. Kayıt olma vb gibi işlemleri yaptıktan sonra, sizlerin mail adresine giriş bilgileriniz ulaştırılıyor. Giriş bilgileri yazıldıktan sonra telefon işletim sistemi seçimi yapılıyor.

İşletim sistemi yani Android mi yoksa İos mu seçimi yapılmasıyla beraber ufak bir kurulum aşaması geliyor. Kurulum aşamasında hangi adımları takip edeceğiniz, uygulamayla beraber sizlere sunuluyor. Yani kurulum aşamasında herhangi bir sorun yaşamıyor ve çok pratik şekilde kurulum yapıyorsunuz. Mspy sizlere oldukça yardımcı olacak olan bir telefon takip programları arasındadır ve tüm kontrol işlemlerinizi yapmanızı sağlıyor.

Yorum yapın