define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum? - Mspy Programı
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Mspy telefon takip programları arasında en çok tercih edilen ve aynı zamanda başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusuna yanıt olarak verebileceğimiz bir uygulamadır. İçerisinde yüzlerce özellik bulunmasıyla beraber milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Uygulamanın kullanılma amacı sizlere göre değişiklik gösterse de, genel olarak çocuklarına yeni bir telefon alan ebeveynler, işyeri sahiplerinin çalışanların iş telefonlarını kontrol etmesi veya aldatılma şüphesi içerisinde olan sevgililer, evli çiftler gibi nedenlerden olmaktadır. İçerisinde bulunduğu özelliklere bakacak olursak, diğer takip programlarına bulunması son derece zor ve işlev bakımından zengindir. Uygulama genel olarak sizlere aşağıdaki imkanları vermektedir;

-Sosyal medya ve anlık mesajlaşma uygulama takibi

-SMS ve metin mesajı takibi

-Mail ve rehber takibi

-Arama geçmişi takibi

-Galeri ve multimedya takibi

-Konum takibi

-İnternet geçmişi ve çerezlerin takibi

-İstenmeyen uygulamaları engelleme

WhatsApp takibi

Mspy İle Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Mspy uygulamasını satan alan kişiler genel olarak başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum tarzında sorular soruyor. WhatsApp uygulaması biliyoruz ki geçmiş dönemlerde çok basit bir uygulamaydı ve sorunsuz olarak bakılabiliyordu. Fakat son gelen güncellemeler ile beraber artık bu hiç de kolay değil. Fakat Mspy uygulaması ile bilinen tüm yöntemlerin dışında bir takip yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Uygulamayı aldıktan sonra hedef telefona kurulum yapmanız ile beraber, portal yardımıyla WhatsApp kayıtları sizlere sunulacaktır. Sizler dilediğiniz yerden bu kayıtları görebilecek ve bu kayıtlar ile telefon takibi yapabileceksiniz.

Mspy Nasıl Yüklenir?

Uygulamayı ilk olarak satın almanız gerekiyor. Premium, Standart ve Mobil Aile kiti gibi isimlerle satılıyor. Her paketin içerisinde kendisine özgü bazı sınırları da bulunuyor ve bu yüzden farklı isimleri alıyor. İlk olarak buraya tıklamanız durumunda, satın alma sayfası geliyor. Daha sonra isim soyisim, mail adresi ve ödeme bilgileri gibi bilgiler yazılıyor. Portal girişleriniz ve kurulumda neler yapılacağı sizlerin mail adresine geliyor.

Uygulamayı kurduktan sonra ise başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusuna cevap bulabiliyorsunuz. Ayrıca sekmeler üzerinde tüm raporlar sizlere sunulmaktadır ve sekmeler üzerine tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın