Başkasının WhatsApp Mesajlarını Görme

Gelişen teknoloji ile beraber son derece yararlı uygulamalar hayatımıza girmesiyle beraber, kötü amaçlı kişiler ve gruplar da kendini göstermiştir. Ebeveynler özellikle çocuklarının genç yaşlarda başlarına bir şey gelmemesi için çeşitli uğraşlar vermekte ve çocuklarının güvenli bir ortamda yetişmeleri için onları bazı uygulamalar ile kolay bir şekilde takip etmektedir. Bu konuda casus programları ön planda geliyor. Telefon takip programları olarak da geçen bu uygulamalar ile beraber, sizlerde çocuklarınızı veya ailenizde bir kişinin telefonunu takip edebilecek ve neler yapabileceğini görebileceksiniz. Böylece başına gelebilecek herhangi bir sorunun önüne de kolay yoldan geçmiş oluyorsunuz diyebiliriz. Mspy olarak da geçen bu uygulamanın detaylarını sizlere pratik bir şekilde aktarmak istiyoruz.

Başkasının WhatsApp Mesajları Nasıl Görülür?

WhatsApp artık en çok tercih edilen mesajlaşma ve sosyal paylaşım platformu olarak geçmektedir. Yani artık kısa mesajların yerine, WhatsApp uygulaması tercih ediliyor. İşte bu uygulama ile beraber sizlerde çocuğunuzun veya ailenizde birinin telefonunu sorunsuz olarak takip edebileceksiniz. Telefon takip programları bu konuda sizlere oldukça pratik çözümler sunuyor.

Kişinin telefonunda kimlerle konuştuğunu, kimlerle mesajlaştığını, hangi aramaları yaptığını bir platform üzerinden görebiliyorsunuz. Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme sürüm, sizlere sunuluyor. Bu sayede ücretsiz bir şekilde programı deneme fırsattı bulabilir ve uygulamanın avantajlarını hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Bir kontrol panel yardımıyla karşıdaki kişinin telefonunda yaptığı tüm işlemleri sizlere sunulmakta ve sizler silene kadar sistemde kayıt altında olmaktadır.

WhatsApp Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Öncelikli olarak satın al sayfasına geliyor ve satın alma işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Satın alma işlemi sonrasında programa dair tüm bilgiler size mail olarak gelmektedir. Mailde yer alan giriş bilgileri ile programın kontrol paneline giriş yaptığınızda kurulum sihirbazı karşınıza gelecek bu adımda sizden hangi model telefona yükleyeceğinizi işaretlemeniz isteniyor ve devam ediyorsunuz. Devam ettiğinizde hedef telefona yani karşıdaki Whatsapp’ını takip edeceğiniz kişinin telefonuna nasıl yükleyeceğinizi adım adım resimli şekilde anlatılmaktadır. Bu yükleme işlemi oldukça kolay ve basit adımlardan oluşmakla beraber en fazla 2 veya 3 dakikanızı almaktadır.

Bu programı edindikten sonra yükleyeceğiniz hedef telefon iPhone ise, iPhone telefonlarda programın tüm özelliklerini kullanabilmek için ilk olarak o telefona Jailbreak yapılması gerekiyor fakat Jailbreak olmadan kullanım da yapılabilmektedir. Bunun için buraya tıklayarak detaylı bilgi almanız mümkündür.

Yorum yapın