Başkasının WhatsApp Konuşmalarını Nasıl Görürüm?

Belirli bir yaşa geldikten sonra ebeveynler, çocuklarına cep telefonu almakta fakat cep telefonu takibi yapabilmek için uygulama arayışları içerisine girmekte ve bu nedenden dolayı da başkasının whatsapp konuşmalarını nasıl görürüm tarzında sorular sormaktadır. Öncelikli olarak WhatsApp takibi yapabilmek için sunulan ve 2011 yılından beri kullanım rekorları kırarak milyonlarca kişinin tercih ettiği Mspy uygulaması hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Mspy uygulaması genel olarak SMS takibi, GPRS takibi, WhatsApp takibi, İnstagram, Facebook, Snapchat takibi vb gibi özellikleri olan telefon takip programları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda oldukça kullanışlı ve basit bir arayüzü olan program, sizlerin çocuklarınızın telefonlarını rahat bir şekilde takip edebilmesine olanak veriyor.

Mspy Hangi Özellikleri İçerisinde Barındırıyor?

Mspy İphone veya Android telefonlar ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yani sizler oturduğunuz yerden ufak bir yükleme yaparak, karşıdaki kişinin neler yaptığını görebiliyorsunuz. Uygulama sizlere tüm uygulamalardaki kullanımları sunuyor. Sadece telefon dinleme özelliği olmayan Mspy, karşıdaki kişinin mesaj ve arama detaylarına kadar sizlere kullanım sunuyor. Buna ek olarak telefon takip programları arasında olan Mspy, uygulamayı tanımanız adına sizlere deneme sürümü sunmaktadır. Deneme sürümünü buraya tıklayarak başlatabilir ve kullanabilirsiniz. Eğer uygulamayı beğenirseniz alabilir ve sorunsuz olarak tam sürüm olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mspy Nasıl Kullanılır?

İlk olarak buraya tıklayarak Mspy satış alanına geçiş yapıyorsunuz. Daha sonra sizlerden istenilen bilgileri doğru olarak giriyor ve telefon takip programları arasında olan Mspy kurulumu için ilk adımı başarılı bir şekilde geçiyorsunuz. Daha sonra mail adresi talep ediliyor ve kullanıcı adınız, şifreniz, kurulum adımları mail adresinize geliyor.

Mail adresinize gelen bilgilerin devamında karşıdaki kişinin cep telefonunu elinize alıyorsunuz ve maildeki linke tıklıyorsunuz. Android veya İos işletim sistemlerinden bir tanesini seçiyorsunuz ve devam ediyorsunuz. Son olarak uygulamayı yüklemek için sizlere görseller halinde sunulan adımları takip ediyor ve uygulamayı karşıdaki kişinin cep telefonuna başarılı bir şekilde kuruyorsunuz. Uygulama kurulduktan sonra ‘’gizle’’ seçeneğine basmanız durumunda karşıdaki kişi uygulamanın yüklü olduğunu görmeyecektir.

Yorum yapın