define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Başkasının Telefonunu Nasıl Dinlerim? -Başkasının Telefonunu Dinleme
Başkasının Telefonunu Nasıl Dinlerim?

Başkasının Telefonunu Nasıl Dinlerim?

Teknolojinin barındırdığı güvensiz ortamlardan dolayı çocuklarının korunmasını sağlamak isteyen ebeveynler, başkasının telefonunu nasıl dinlerim tarzında araştırmalar yapıyor. İnternet ortamları her ne kadar içerisinde oldukça yararlı uygulamaları barındırsa da, kötü amaçlı kişilerin de bulunduğunu unutmamak gerekiyor. Başkasının telefonunu dinleme için sizlere telefon takip programları öncülük ediyor.

Telefon takip programları araştırması yapıldığı zaman toplumda son derece riskli ve paranızı almaya yönelik olan yararsız uygulamaları görüyoruz. Fakat Flexispy sanılanın aksine sizlere bu konuda hizmet vermektedir. Uygulama en güvenilir casus telefon programları arasında yer almasıyla beraber, oldukça avantajlı ve yararlıdır. Şimdi sizlere bu uygulamanın sahip olduğu özellikleri ve kurulum aşamalarını detaylı olarak aktaracağız.

Flexispy İle Başkasının Telefonunu Dinleme

Flexispy uygulaması 20’yi aşkın ülkede kullanılmakta olan çok gelişmiş bir telefon takip cihazıdır. Bu uygulamayla beraber karşıdaki kişinin mesajlarını, aramalarını, rehberini, sosyal medya hesaplarını sorunsuz olarak takip edebiliyorsunuz. Doğal olarak herhangi bir zahmete katlanmadan karşıdaki kişinin güvenilirliğini sağlamış oluyorsunuz.

Uygulama sizlere Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat, Bip, Viber, Tango, Kik, SMS, GPRS ve Mail takibi gibi imkanları tanıyor. Aynı zamanda başkasının telefonunu dinleme konusunda sizlere yardımcı oluyor. Karşıdaki kişi telefonla konuşurken anlık olarak onu dinleyebiliyor ve sisteme kayıt altına alınmasını sağlayabiliyorsunuz. Kurulum adımına geçmeden önce uygulamayı satın almak ve tüm bu haklara sahip olmak için, buraya tıklayabilirsiniz.

Flexispy Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki alana bastıktan sonra uygulamayı aylık veya yıllık olarak satın alabiliyorsunuz. Seçim yaptıktan sonra ödeme bilgileri girilir ve mail adresiniz ekrana yazılır. Daha sonra başkasının telefonunu dinleme konusunda sizlere yardımcı olacak giriş bilgileri, sizlerin mail adresine gelir. Bu mail adresine gelen bilgiler ile beraber sizler istediğiniz bir cihazdan kontrol paneline girebiliyorsunuz.

Kurulum aşaması için karşıdaki kişinin cep telefonunu alıyorsunuz ve işletim sistemi seçimi yapıyorsunuz. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra ufak bir kurulum adımı geliyor ve program sizlere kurulum adımları için yardımcı oluyor. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulama hedef telefon içerisinde saklı kalıyor ve karşıdaki kişi telefonunun takip edildiğini görmüyor.

Yorum yapın