define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Başkasının Telefonunu Kontrol Etme - Flexispy ve Mspy Detaylı Bilgi
Başkasının Telefonunu Kontrol Etme

Başkasının Telefonunu Kontrol Etme

Başkasının telefonunu kontrol etme, telefon takibi yapmak, telefon takip programları, telefon casus yazılımları, sosyal medya takibi gibi detaylara yazımızda değineceğiz. Yazımızın detaylarında telefon takip programları hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Telefon takibi yapmak için piyasada telefon takip programları bulunmaktadır ve bu programlar arasında en güvenilir olanlar ise Mspy ve Flexispy uygulamalarıdır. Her iki uygulamada belirli özellikler bakımından aynıdır denilebilir fakat fiyat, kurulum, özellik bakımından bazı durumlarda farklı olabiliyor. Her iki uygulamada, hedef telefon üzerinde tüm verileri sizlere aktarmasıyla beraber sorunsuz telefon takibi yapabilme olanağı vermektedir. Oturduğunuz yerden herhangi bir işlem yapmadan bir portal yardımıyla sizlere telefonun yaptığı tüm işlemler aktarılmaktadır.

Başkasının Telefonunu Kontrol Etme Neden Yapılıyor?

Kimi zaman ebeveynler, kimi zaman evli veya sevgili çiftler veya diğer yandan verimliliği arttırmak isteyen iş yeri sahipleri bu programları araştırıyor ve kullanıyor. Her ne kadar bu gibi konularda tercih ediliyor olsa da başkasının telefonunu kontrol etme programlarının kullanım amacı sizlere göre değişebilir. Bir durum vardır ve sizler telefon takip programları yardımıyla bunu çözebilirsiniz. Doğal olarak kullanım amacınızı belirledikten sonra bu uygulamalara başvurmanızı öneriyoruz.

Uygulamalar aynı zamanda içerisinde herhangi bir riskli özellikleri barındırmıyor. Doğal olarak sizlerin şifreleri, kullanıcı bilgileri vs gibi detaylar üçüncü kişiler ile hiçbir şekilde paylaşılmıyor. Şimdi uygulamaların detaylarına bakalım.

Mspy ve FlexiSpy Genel Değerlendirme

Mspy uygulaması 2011 yılından beri en çok kullanılan başkasının telefonunu kontrol etme programları arasında yer almaktadır. Doğal olarak telefon içerisinde gizli kaldığı için, gizlilik son derece ön planda tutulmaktadır. Uygulama sizlere sosyal medya takibi, çağrı geçmişi takibi, galeri takibi, internet ve konum takibi, mesajlaşma takibi gibi detayları sunmaktadır.

Uygulamaya erişmek ve bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Flexispy uygulamasını Mspy uygulamasından tek fark ise ortam dinleme özelliğinin olmasıdır. Sizler anlık olarak ortam dinlemesi yapabilir ve canlı kayıt altına alabilirsiniz. Buna ek olarak geriye kalan tüm özellikler Mspy ile aynı diyebiliriz.

FlexiSpy uygulaması hakkında detaylı bilgi ve satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın