Başkasının Telefonunu Kendi Telefonuma Nasıl Yönlendiririm?

Başkasının Telefonunu Kendi Telefonuma Nasıl Yönlendiririm?

Çocuğunuzun veya bir yakınızın telefonunu takip etmek istiyorsanız muhtemelen, başkasının telefonunu kendi telefonuma nasıl yönlendiririm tarzında bir soru soruyorsunuzdur. Sizlere bu sarının yanıtını vermek için 2 adet telefon takip programı hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu uygulamalardan bir tanesi Mspy, diğer ise Flexispy. Her iki uygulama da yakınlarınızın veya çocuklarınızın telefonlarını takip edebilmek için sizlere sunulmaktadır.

Uygulama içerisinde sosyal medya takiplerinde, GPRS takibine, ortam dinlemeden, WhatsApp takibine kadar harika özellikleri içerisinde barındırıyor. Kolay kullanım sunan bu uygulamalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz ve uygulamanın özelliklerinden sizlere rehber sunacağız. Sizler her iki uygulamanın özelliklerine baktıktan sonra, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mspy Telefon Takip Programı

Mspy uygulaması 2011 yılından beri kullanıma sunulan telefon takip programı olarak geçmektedir. Tüm dünyada satış rekorları kıran uygulama, son derece kullanışlı ve basit olmasıyla da ilgi görmektedir. Uygulamayı kullandıktan sonra Facebook, İnstagram, Viber, Kik, Snapchat, Facetime, SMS ve WhatsApp Takibi yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz.

Uygulamaya erişmek için buraya tıklayabilir ve uygulamayı satın alabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamayı almadan önce deneme sürümünü de başlatabilirsiniz. Uygulamayı 1 hafta boyunca görmek ve denemek için buraya tıklayınız. Mspy uygulaması sizlere aynı zamanda WhatsApp takibi yapabilme hakkı da vermektedir. Tüm dünya tarafından kullanılmakta olan Mspy, sizlerin de beğenisini kazanacaktır. Ortam dinleme dışında her türlü özelliği, bu uygulama ile kullanabiliyorsunuz.

FlexiSpy Telefon Takip Programı

FlexiSpy uygulaması, telefon takip programı olarak geçen casus yazılımdır. Bu uygulamayı karşıdaki kişinin telefonuna yüklemeniz ile beraber Facebook, İnstagram, Viber, Kik, Snapchat, Facetime, SMS ve WhatsApp Takibi yapabilme imkanınız vardır. Buna ek olarak ortam dinleme özelliği de uygulama içerisinde sunulmaktadır.

Karşıdaki kişinin kiminle konuştuğunu anlık olarak dinleyebilir ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bir ebeveynseniz ve çocuğunuzun durumunu anlık olarak görmek istiyorsanız FlexiSpy tam sizlere göre. Uygulamayı ilk önce buraya tıklamanız durumunda satın alabiliyorsunuz. Satın aldıktan sonra mail adresine giriş bilgileriniz iletiliyor ve resimli anlatım yardımıyla telefonunuza kuruyorsunuz, günün her saatinde kontrol yapabiliyorsunuz.

Yorum yapın