define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Başkasının Telefonuna Nasıl Girebilirim? (Mspy Uygulaması)
Başkasının Telefonuna Nasıl Girebilirim?

Başkasının Telefonuna Nasıl Girebilirim?

Mspy casus yazılımlar arasına büyük bir yer tutan ve sizlerin başkasının telefonuna nasıl girebilirim sorunuza yanıt veren bir uygulamadır. Uygulama aynı zamanda içerisinde bulundurduğu özellikler bakımından oldukça yararlı bir çözüme kavuşturuyor. Başka bir kişinin telefonunu takip etmek için, genelde sizlere telefon takip programları yardımcı oluyor ve bu programlar arasında ilk sırayı da Mspy alıyor. Mspy uygulaması Jailbreak veya Root yapılmış cihazlarda 10 dakikalık bir kurulumun ardından hedef telefona yükleniyor. Kurulum adımı geçildikten sonra bir portal yardımıyla anlık görüntüleme yapmanıza olanak veriyor.

Aramaları Yönetin Ve Görüntüleyin

Karşıdaki kişiye gelen aramaları görmek ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hedef telefona yüklediğiniz Mspy uygulamasıyla karşıdaki kişinin cep telefonuna gelen aramaları görebileceksiniz. Bununla beraber kişinin kimi ne zaman aradığını, kimle sohbet ettiğine bakabileceksiniz.

Metin Mesajlarını ve E-posta Takibi Yapın

Mspy uygulaması aynı zamanda karşıdaki kişinin mesajlarını da sizlere listeliyor. Gönderdiği, aldığı mesajları anında portal yardımıyla görebiliyorsunuz. Aynı şekilde telefona gelen ve gönderilen E-postaları da sorunsuz görmenize olanak veriyor. Sizlerin başkasının telefonuna nasıl girebilirim sorusuna kaliteli bir yanıt veren uygulamada daha birçok özellik mevcut.

İnternet Geçmişini Takip Edin

Mspy uygulaması hedef telefonda yer alan tüm bilgileri aktarırken, internet geçmişini de sizlere söylüyor. Site içerisindeki tarayıcıların geçmişi, kişinin yaptığı web sitesi imlemeleri, bağlandığı Wifi ağları gibi özellikleri bulunuyor. Sizler aynı zamanda uzaktan erişim yaparak web sitesi engellemesi yapabiliyorsunuz.

Anlık Mesajları Okuyun

Telefonunu takip etmek istediğiniz kişinin tüm sosyal medya ve anlık mesajlaşma uygulamalarını takip edebileceksiniz. Hangouts, Skype, Line, Tinder, İnstagram, Kik, Line, Sosyal Ağ, Snapchat, Viber, iMessage, WhatsApp gibi uygulamalar sizlerin kontrolünde olacak.

Multimedya Dosyalarını Görüntüleyin

Uygulamayı yükledikten sonra, telefona ait tüm verileri görebiliyorsunuz. Hedef telefon içerisindeki görselleri, fotoğrafları ve videoların hepsi sisteme kayıt altına alınıyor. Sizlere başkasının telefonuna nasıl girebilirim konusunda büyük bir olanak sunan Mspy, pratik çözümler sunuyor.

Tüm bu özelliklerin ardından uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın