Başkasının Telefonuna Gelen Mesajlar Nasıl Okunur?

Teknolojik sistemlerin bir hayli genişlemesi ve sosyal medya kullanım oranlarının günden güne artış gösterdiği şu dönemler içerisinde, yeni uygulamalar da gelişmeye devam ediyor. Öyle ki dışarıda gençleri ve çocukları bekleyen tehlikelere ek olarak, İnternet de, amacı dışında kullanıldığı zaman son derece riskli faktörleri içerisinde barındırıyor. Anne ve babalar gerektiği durumlarda çocuklarının telefonlarında kimler ile görüştüğünü ve kimlerle mesajlaştığını görmek istiyor. Çocuklarının tamamen tehlikelerden korunması adına yeni bir uygulama çıkardık ve bu uygulama hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz. Telefon takip programı olarak da geçen bu uygulama ile beraber, sizlerde artık çocuklarınızı ve ailenizden bir kişinin telefonunu takip edebilecek ve sorunlar ile karşılaşmasını önleyebileceksiniz.

Başkasının Telefonuna Gelen Mesajları Görmek

Uygulamanın adı Mspy ve bu uygulamayla ile beraber artık kafanıza gelen soru işaretleri de tamamen kalkmış olacak. Yani uygulama ile beraber çocuğunuzun telefonuna gelen mesajları görebilecek, kimler konuştuğunu kayıt edebileceksiniz. Çocuğunuzun telefonuna gelen mesajları da bir sistem yardımıyla kayıt altına alırken Telefon takip programı yardımıyla da, sorunların önüne tamamen geçmiş olacaksınız.

Uygulama aynı zamanda sizlere 7 gün ücretsiz deneme sürümü ile beraber geliyor. Yani 7 gün boyunca kullanabiliyor ve test edebiliyorsunuz. Kullandıktan sonra beğenmeniz durumunda ise uygulamayı alabiliyorsunuz. Mspy uygulamasının kurulumu tamamen teknik ekipler tarafından yapılıyor ve hiçbir şekilde zahmete katlanmadan uygulamanın nasıl kullanılacağı yönünde bilgiler alabiliyorsunuz.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Görmek

Mspy uygulaması tüm bunlara ek olarak çocuğunuzun cep telefonuna gelen WhatsApp mesajlarını görme imkanını da içerisinde barındırıyor. Kişinin WhatsApp mesajları, WhatsApp görüntülü ve sesli konuşma gibi özellikleri kullandığında, kimler ile görüştüğünü sorunsuz olarak görebiliyorsunuz.

Telefon takip programı bu özelliği de içerisinde barındırmasıyla beraber, sizlerden herhangi bir ekstra ücret talep etmiyor. Doğal olarak sizler tamamen düşük bir ücretle lisans satın alabiliyor ve çocuğunuzun neler yaptığını görebiliyorsunuz. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir veya Jailbreak olmadan kullanım yapmak için, buraya tıklayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Yorum yapın