define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Başka Bir Telefona Gelen SMS ve Çağrıları Takip Etmek (Mspy,Flexispy)
Başka Bir Telefona Gelen SMS ve Çağrıları Takip Etmek

Başka Bir Telefona Gelen SMS ve Çağrıları Takip Etmek

Çocuklarının kimlerle konuştuğunu ve mesajlaştığını merak eden bireyler genel olarak başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek konusunda araştırma yapıyor ve farklı metotların araştırmasını yapıyor. Bu konuda toplumda varlık gösteren ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan telefon takip programları olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Bu uygulamalardan bir tanesi Mspy ve bir diğeri ise Flexispy. Her iki uygulama da tüm dünya genelinde satış rekorları kırmayı başarmasıyla beraber, telefon casus programı olarak geçmekte ve sizlere inanılmaz özellikler sunmaktadır. Karşıdaki kişinin tüm uygulamalarını takip edebileceğini uygulama, sizlere pratik çözümler sunuyor.

Flexispy Telefon Takip Programı Özellikleri

Flexispy sizlere karşıdaki kişinin telefonuna yükleyeceğiniz bir uygulama ile tamamen takip edebileceğiniz bir telefon takip programları arasındadır. Genel olarak uygulama ise Facebook, WhatsApp, İnstagram, Snapchat, Kik, Viber, Facetime, Mail, GPRS takibi yapabiliyorsunuz. Ayrıca buna ek olarak karşıdaki kişinin kimlerle konuştuğunu, mesajlaştığını hangi aramaları yaptığına kadar görmeniz mümkün oluyor.

Flexispy uygulamasını kurduğunuz telefonun anlık olarak kimle konuştuğunuz da dinleyebiliyorsunuz. Ortam dinleme özelliği ile beraber karşıdaki kişi kimle konuşursa konuşsun onu anlık olarak dinleyebiliyor ve güvende olmasını sağlayabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak uygulamanın tüm detaylarına ulaşabilir ve uygulamayı satın alabilirsiniz. Ayrıca geçmiş dönemler içerisindeki görüntüleri de, yönetici paneli yardımıyla alabiliyorsunuz.

Mspy Telefon Takip Programı Özellikleri

Mspy 2011 yılından beri dünya genelinde kullanılmakta olan telefon takip programları arasındadır. Dünya tarafından beğenilen ve milyonların satın aldığı uygulama sizlere ortam dinleme dışındaki her türlü uygulamayı sunuyor. Facebook, WhatsApp, İnstagram, Snapchat, Kik, Viber, Facetime, Mail, GPRS takibi gibi imkanları veriyor. Yani tüm uygulamalar içerisinde kimle görüşmüş, kimi aramış, kimle mesajlaşmış vb gibi en ince detaylara erişim sağlıyorsunuz.

Uygulamaya buraya tıklayarak erişim sağladıktan sonra, istenilen bilgileri yazmanız ile satın alıyorsunuz. Ardından mail adresinize giriş ve yükleme bilgileri geliyor. Yükleme alanında telefon Android mi yoksa İos mu seçeneğinden sizlere uygun olanı bastıktan sonra, birkaç adımda uygulamayı yüklemeniz mümkün oluyor.

Yorum yapın