define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Android Telefon Takip Programı Ücretsiz (Anlık Takip)
Android Telefon Takip Programı Ücretsiz

Android Telefon Takip Programı Ücretsiz

Casus yazılım sektörüne adım attığı günden beri gelişmeye devam eden Mspy, sizlere android telefon takip programı ücretsiz konusunda pratik çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı avantajlı özellikleri ile beraber kullanıcılarının beğenilerini toplamış ve diğer telefon takip programları arasında önde yer almayı başarmıştır.

Tablet, android telefon ve bilgisayarlar gibi teknolojik cihazları takip edebilmenize olanak veren bu uygulama, içerisinde farklı türden özellikleri barındırmaktadır. Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihazı takip etmek istiyorsanız, bu uygulama sizlerin işine çok güzel bir şekilde yarayacaktır. Aynı zamanda uygulamayı diğer telefon takip programları arasından ayıran en büyük özelliği ise, pratik kurulması ve tüm bilgileri sizlere sunuyor olmasıdır.

Mspy Hangi Özelliklere Sahip?

Mspy uygulamasını almanız durumunda, genel olarak hangi özelliklere sahip olduğunu merak edebilirsiniz. Son teknoloji takip cihazı olan Mspy, diğer uygulamalarından pek çok özelliği bakımından ayrılmaktadır. Gelişmiş teknolojiye sahip olan uygulama android telefon takip programı ücretsiz konusunda hizmet vermesiyle beraber, aynı zamanda anlık mesajlaşma ve sosyal medya paylaşım alanlarının da takip edilmesine olanak vermektedir.

WhatsApp, Skype, Viber, Bip, Tinder, iMessage, Tongo, Facebook Messenger, Instagram, Line, Snapchat, Telegram, Mail, Kişi, GPRS gibi uygulamalarda yapılan işlemler, atılan mesajlar bu uygulama ile kayıt altına alınmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Mspy’ın Popüler Özellikleri

Mspy uygulamasının en büyük özelliklerinden bir tanesi de, sosyal medya paylaşım platformlarında paylaşılmış olan görselleri ve videoları görebilmenizdir. Bununla beraber arama geçmişi, rehber geçmişi, konum takibi gibi özellikleri sizlere sunmaktadır. Yapılan Skype konuşmaları, Adres defter, kablosuz ağlar, tinder uygulaması içerisinde yapılan aramalar, Kik ile gönderilen mesajlar, takvim detayları, saat ve tarih ayrıntıları imkanı tanıyor.

Aynı zamanda uygulamayı yüklemeniz ile beraber hedef telefonda istemediğiniz uygulamaların kullanımını da engelleyebiliyorsunuz. Sizlere android telefon takip programı ücretsiz konusunda oldukça pratik çözümler sunan uygulamayı kurmak da oldukça basittir. Ufak bir kurulum adımı tamamlandıktan sonra uygulamayı sorunsuz olarak kullanabiliyorsunuz. Şimdi uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan tüm sorular için, buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın